Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Pohybový systém
Pohybový systém

Pohybový systém

Problémy pohybového aparátu
Pro příčně žíhanou kosterní svalovinu a hladkou útrobní svalovinu, stejně jako pro všechny řasinkové epitely (hlavně v průduškách a vejcovodech) a dokonce pro pohyb spermií je univerzálním prostředkem Kingvet. Usměrňuje metabolismus směrem k odbourávání zásobních látek pro získání energie pro veškeré pohybové struktury. Dokonce posiluje i aktivní transport na buněčných membránách, tím zkracuje regenerační stadium například nervového impulsu nebo nervosvalové ploténky. Projevuje se to zvýšenou rychlostí a snadnou mobilizací svalové energie. Najde uplatnění prakticky při všech svalových nebo nervosvalových problémech. Působí příznivě na atonii střeva, funkční poruchy vaječníků i vejcovodů. Přes působení na řasinkové epitely zlepšuje očistu plic, tj. nachází velmi výhodné uplatnění při chronické bronchitidě, kde má navíc i protibakteriální účinky, tak harmonizuje svalovinu bronchů a bronchiolů.

Nepůsobí jen na svalovinu, ale i na šlachy. Významně posiluje jejich regeneraci po zátěži anebo po traumatických stavech. V těchto případech lze zesílit účinek Kingvetu aplikací Imunovetu a v případě zánětlivých stavů anebo ztuhnutí svalů je možné využít Skelevetu se svými protizánětlivými a relaxačními účinky.

Klouby
Infekční stavy je nutné řešit v rámci celkové infekce. U starších zvířat je vhodným preparátem při infekční artritidě Korovet. Na zmírnění bolesti je možné lokálně aplikovat Audivet. Poranění kloubů lze řešit jako trauma, tj. opět Kingvet případně doplněný podáváním Imunovetu.
Nastupující artrózu je nutné ošetřit po analýze Pentagramu. Opět je nejvhodnější nejdříve pročistit tělo - Regavet, a po nezbytné přestávce pokračovat Renovetem. Vhodným doplňkem je v tomto případě Skelevet a Omegavet.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz