Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. INFORMACE
Kdo jsme a naše filozofie

 

Jako původní česká společnost jsme dokázali nejen efektivně propojit vlastní vývoj a výrobu, ale také najít jedinečný způsob, jakým se naše produkty dostávají do rukou našich zákazníků.
Inovativní nutraceutika, terapeutická i pěsticí kosmetika a veterinární produkty – všechny naše přípravky jsou v maximální míře přírodní, šetrné a mimořádně účinné. Při jejich vývoji dbáme na širokou myšlenkovou platformu a synergické spojení mezi odbornou veřejností, lékařskými kruhy a terapeuty.
Respektujeme nejnovější poznatky vědy a zároveň čerpáme ze znalostí a zkušeností tradičních, medicínsko-filozofických učení.
Základ široké nabídky tvoří jedinečné produkty Regenerace v Pentagramu®. Pět přípravků, reprezentujících pět základních elementů: Dřevo, Oheň, Zemi, Kov a Vodu. Jako celek se
vzájemně doplňují, vyrovnávají a společně vytvářejí systém pro účinnou regeneraci celého těla.
Produkty a komplexní, citlivě nastavenou péči o zákazníka chápeme jako neoddělitený celek. Kvalitní a hloubková diagnostika, přednášky, vlastní magazín a odborné vzdělávání jsou jen částí naší činnosti, kterou nadále rozšiřujeme pro všechny naše klienty.
Cítíme a pevně věříme, že lidský kontakt je i v dnešní době nenahraditelný. Proto neustále doplňujeme seznam autorizovaných míst, kde lze získat naše produkty a odbornou péči. Výrazně se zaměřujeme na vytvoření harmonického a klidného prostředí v Klubech Energy, kde jsou připraveni podat Vám pomocnou ruku naši odborníci, terapeuti a lékaři.
S členstvím v Klubu Energy získává každý zákazník zdarma i předplatné magazínu VITAE, neobyčejného časopisu pro Vaše obyčejné dny. Vychází již přes 20 let a najdete zde nejen všechny aktuální informace, ale zejména kvalitní rozhovory, rady, názory a životní inspiraci.
Naše energie Vám může být průvodcem a pomocníkem k tomu, abyste dokázali pozitivně změnit věci, které jsou ve Vašem životě důležité. Obnovit fyzické síly, nastolit duševní rovnováhu,
sdílet a pomáhat nebo rozšířit obzory svých profesních dovedností. Rozhodnutí stát se součástí Klubu Energy znamená Váš první a nejdůležitější krok.

Moderní forma fytoterapie

Využití léčivých rostlin je terapeutickou metodou starou téměř jako lidstvo samo. Původní doslova
alchymistické postupy se během staletí proměnily v respektovaný, účinný a šetrný způsob k řešení více či méně závažných zdravotních obtíží.
Pro dosažení hlubokého a efektivního účinku jsme se rozhodli vyvinout vyspělou formu fytoterapeutických
přípravků, tzv. superkoncentrátů. V čem spočívá jejich výjimečnost? Výroba jakéhokoliv produktu na bázi
extraktů začíná vlastně přímo v přírodě. Byliny jsou získávány volným sběrem nebo na určených bylinných zahradách, kde jsou šetrně odebrány a je oddělena jejich požadovaná část. Některé z nich jdou k dalšímu zpracování za čerstva, pro některé je vhodnější pomalé sušení a uskladnění pro pozdější použití.
Takto připravené směsi, které svým poměrem musejí odpovídat přesné receptuře budoucího přípravku, jsou připraveny k prvnímu a nejdůležitějšímu technologickému kroku, kterým je extrakce. Přestože dnes existuje nespočet způsobů, jak získat z rostlinného materiálu účinné látky, nejlepším a nejefektivnějším z nich je stále vodně-lihová báze. Proto se naše směsi ponoří do této lázně v průměru na čtrnáct dnů, aby postupně uvolňovaly a předávaly to nejlepší z nich.
Druhá fáze je tou technologicky vyspělejší, která zároveň odlišuje naše výrobky a jejich výslednou funkčnost od všech ostatních. Extrakty jsou vakuově vysoce koncentrovány a odpařovány
tak, aby výsledným produktem byl superkritický koncentrát bez obsahu měřitelného alkoholu. Oproti
běžným extraktům vykazuje násobné, terapeutické hodnoty účinných látek
a zároveň tvoří v konečném produktu až 90 % obsahu.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz