Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Problémy stárnutí
Problémy stárnutí

Problémy stárnutí

Univerzálním prostředkem pro prevenci je profylaktické podávání Cytovetu 2x až 3x do roka po dobu 2 až 3 týdnů. Cytovet eliminuje volné radikály, které se na rozvoji příznaků stáří podílejí největší měrou. U zvířat žijících v ekologicky zatíženém prostředí se výsledky podávání Cytovetu projevují nejmarkantněji.
Další možností je použití humánního preprátu Geriatrim. Obsahuje největší množství karotenoidů, luteinu a také extrakt kořene kudzu wine, který působí za tmy na produkci hormonu melatoninu a za dne hormonu serotoninu, které významně zlepšují chování zvířete. Proto je Geriatrim vhodnější na následky změny v chování následkem stárnutí zvířete a Cytovet naopak při ekologické zátěži. Vhodné je preventivní podávání Cytovetu a Geriatrimu střídavě.

Cíleně je nevhodnějším preparátem pro uvedení staršího zvířete do původní kondice Renovet. Nachází uplatnění při šednutí srsti, při postižení kloubů, při problémech s močením, prostatou, ledvinami, sluchem a častými záněty zevního zvukovodu. U starších zvířat je vhodné nejprve připravit terén pro působení Renovetu pomocí Regavetu, který působí na metabolismus a detoxikaci těla. Odstraňuje případné reverzní reakce, které by mohl Renovet vyvolat. Zlepšuje podmínky pro regeneraci ledvin, protože zlepšením detoxikace v těle nejsou ledviny nadále atakovány případnými toxickými metabolity. Z pomocných preparátů jsou na místě již zmíněný humánní Geriatrim, Fytovet pro doplnění chybějících minerálů, Omegavet pro saturaci nenasycenými mastnými kyselinami a v případě problémů s konzistencí výkalů anebo při perverzních chutích bude velmi vhodným doplňkem Probiovet.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz