Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Dády chovatelské rady
Dády chovatelské rady

Váš dotaz můžete poslat na e-mail : dadaenergy@seznam.cz

Drahomíra Gregorová ( Dáda ) pochází z maléDada.jpg vesničky poblíž Českých Budějovic, kde jako "malá indiánka"vyrůstala úzce spjatá s přírodou. Jelikož žádné děti ve vsi nebyly, společnost jí dělaly domácí i lesní zvířata, které dokázala dlouhé hodiny pozorovat. Od osmi se věnovala chovu nejrůznějších druhů drobných i větších savců, ptáků a sběru bylin. Vtéto době, kdy jí na rakovinu zemřela sestřenice se začala intenzivně zajímat o alternativní léčbu nemocí, kdy jejím velkým rádcem byl rodinný přítel a léčitel Jaroslav Kůta. Dalším pro ni velkým kamarádem pro ni byl starý veterinář, který ji často brával jako svou malou zdravotní sestřičku na výjezdy za nemocnými, či rodícími zvířaty.
Jezdila na koni, ráda pomáhala dědovi se včelařením a také mineralogie nebyl zdaleka jejím posledním koníčkem. Také hudba a zpěv jsou pro ni velice důležitou součástí života.
Po vystudování oděvní školy byla přijata na zemědělskou fakultu, na kterou z rodinných důvodů nenastoupila. Ovšem dodnes s některými profesory z této školy spolupracuje, zejména v oblasti chovu hospodářských zvířat a účastní se seminářů na které je zvána.
Je chovatelkou anglonubijských koz, ovcí a několika ras psů. Z ovcí spřádá vlnu a vyrábí kozí sýry. Spolupracuje s firmou ENERGY, jejíž výrobky se staly nepostradatelnou součástí jejího chovatelského i osobního života a které často doporučuje lidem žádajícím chovatelskou radu, nebo výklad tarotových karet.
Na otázku, co je v životě nejdůležitější odpovídá:                        "Nejdůležitější je poslouchat přírodu, žít s ní v souladu, zůstat sám sebou, řídit se vlastním srdcem a instiktem a  RADOVAT SE Z MALIČKOSTÍ ´´.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz