Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Veterináři tvrdili, že se nemocní koně už neuzdraví
Veterináři tvrdili, že se nemocní koně už neuzdraví

Čas od času se v našem magazínu zabýváme úspěchy chovatelů při léčení zvířat všeho druhu. Jsou to nejen psi a kočky, kterým pomohly produkty Energy ke zdraví v případech, kdy nad nimi veterináři

lámali hůl, ale i další domácí mazlíčkové včetně fretek, morčat a obyvatel ptačích klecí. Vždy udělali svým páníčkům radost, když se uzdravili ze svých “nevyléčitelných” nemocí. Přípravky Energy podávali ošetřovatelé v olomoucké ZOO, pravidelné dodávky našich stravních doplňků putují také do královédvorské zoologické zahrady, mezi jejíž štědré sponzory patří Energy. Díky jejím výrobkům se narodilo nejedno mládě zdejším cizokrajným chovancům, zhoustlo peří pestrobarevných ptáků nebo přestala línat srst opic...

Zvířecí příběh, který tentokrát nabízíme, je o vyléčených koních, ale především o lásce, skrze niž čtrnáctiletá dívka Petra zachránila zdraví několika koním ze stáda na rodinném statku.

Jmenuji se Petra Dušková, je mi 14 let a chci se s vámi podělit o příběh, který začal na podzim roku 2004.

Žiji se svými rodiči na malém statku, kde chováme několik koní. Když jsem si uvědomila, že někteří z nich trpí chorobami, které veterináři označili jako neléčitelné, začala jsem se zajímat o alternativní medicínu. Po několika neúspěších veterinárních lékařů (včetně německých odborníků) jsem se dozvěděla, že se s poruchami zdraví našich koní nedá nic dělat a už nikdy je nebude možné využít v jezdeckém sportu. Začala jsem se tedy zajímat, jestli neexustují nějaké další možnosti léčení, až jsem se dozvěděla o čínské medicíně, která se zabývá celým tělem a ne jen jeho částmi.

Lidé kolem mne sice nevěřili, že by něco takového mohlo fungovat, protože většina z nich ani nevěděla, o co přesně jde. Mne to ovšem velmi zajímalo a hledala jsem informace na internetu, v knihách a také v Arnice, To je místo, zabývající se poradenstvím a prodejem alternativních léčiv, kde jsem se setkala s letáky firmy Energy. Některé její přípravky jsem už vyzkoušela na sobě a moje zdraví se zlepšilo. Také jsem zkoušela různé přírodní preparáty podávat koním, ale jen s malým úspěchem, protože jsem jich neměla dostatečné množství.

V téhle situaci jsem dostala nápad obrátit se s prosbou o pomoc přímo na Energy. Zanedlouho mi přišla odpověď a poslali mi doplňky, minerální a bioinformační preparáty. Důležitý je ovšem fakt, že tuto péči o naše koně prováděla firma Energy po dohodě naprosto nezištně, za to, že jsem dodávala pravidelné informace o zdraví našich zvířat. Přípravky jsem hned začala koním podávat. Vedla jsem si o tom podrobné zápisky a zaznamenávala jejich zdravotní stav. Výsledky se dostavily brzy. Zvířata byla vitálnější, měla zdravou srst a kopyta a působila spokojeně. Velké zlepšení se projevilo zvláště u starší kobylky, která už dlouho trpěla dýchacími potížemi a problémy s růstem kopyt. Také další kobylka, která měla podle zvěrolékařů alergii na seno a k tomu ještě artrózu, prošla regenerační kúrou s produkty Energy. Její stav se zlepšil, i když se nejdříve objevilo krátké zhoršení nemoci, po němž následovalo výrazné zlepšení. A tak mohla kobylka ještě nějaký čas pracovat v jezdeckém provozu. I u jiné klisny, už hodně staré, se projevilo viditelné zlepšení energie - byla “živější” a spokojenější než dřív. Pomocí přípravků Energy jsme vyřešili také problémy s říjovým cyklem a s rozmnožováním u některých klisen. Velmi se při tom osvědčil Gynex a mohla bych pokračovat pořád dál a dál.

Pokud má někdo zájem o více informací o tomto projektu, může mě kontaktovat na mé e-mailové adrese petraskonmi@seznam.cz.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz