Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. “Vyzkoušel jsem, a funguje to!” chválí Vladimír Růžička
“Vyzkoušel jsem, a funguje to!” chválí Vladimír Růžička

Začalo to úrazem jednoho z reprezentantů HC Slavia Praha. Před časem mu úspěšně a neuvěřitelně rychle pomohla při zranění vedoucí Klubu Energy z Tábora Vlastimila Husárová, když použila k ošetření jeho nohy Artrin. Slovo dalo slovo a Artrin se dostal až k samotnému generálnímu manažerovi a hlavnímu trenérovi české hokejové reprezentace Vladimíru Růžičkovi. Ten po schůzce s paní Husárovou, která samozřejmě nezůstala jen u informací o Artrinu, chtěl nejprve sám na sobě vyzkoušet, co "to" všechno umí.

“Zkusil jsem na vlastní kůži a viděl na vlastní oči – Artrin je skvělý, funguje ”to”. Jsem přesvědčen, že bude ku prospěchu celému našemu mužstvu,” chválil V. Růžička, když se sešel se zástupci společnosti Energy nad smlouvou o sponzoringu. To bylo v polovině července letošního roku. Pár dní na to už na Slávii dorazila zásilka s pečlivě vybraným sortimentem produktů šitých na míru vrcholovým sportovcům. Kromě už ”proslaveného” Artrinu si vybrali King Kong, Stimaral a Fytominerál, a nechyběl samozřejmě ani Vironal se svým širokým záběrem. “Používali jsme už nejrůznější druhy mastí, krémů a gelů od známých firem, ale žádný z těchto výrobků zatím nepředvedl to, co Artrin,” potěšil nás svým sdělením hlavní trenér hokejistů. Je vždy prestižní záležitostí pro kteréhokoliv výrobce stravních doplňků, jestliže si právě ty jeho zvolí některá celebrita či elitní skupina, jakou špičkoví hokejisté Slávie bezesporu jsou. A tak nás může do budoucna těšit, že utržené rány, modřiny, zhmožděniny a bolesti, jichž nejsou vrcholoví sportovci nikdy ušetřeni, bude hojit Artrin, a sílu unaveným a namoženým tělům dodají další přípravky od Energy. O jejich případném podílu na kondici členů HC Slavia Praha se určitě ještě někdy zmíníme.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz