Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Mé nemocné mandle a přípravky Energy
Mé nemocné mandle a přípravky Energy

Můj problém s mandlemi začal v srpnu 2003. Obvodní lékař mi diagnostikoval hnisavý zánět mandlí a předepsal antibiotika. V polovině léčby antibiotiky nastaly problémy – byl jsem bezvládný, slabý a unavený. Protože jsem se dozvěděl o Klubu Energy v Dubnici, rozhodl jsem se prokonzultovat své potíže s jeho pracovníky. Na jejich radu jsem začal užívat Vironal (3x denně). Postupně jsem zvyšoval dávky a kloktal Audiron (5 kapek do cca 1,5 dcl vody). Hnis pomalu mandle opouštěl a já jsem se cítil čím dál lépe. Problém byl ale nejspíš závažnější, protože hnisání mandlí přetrvávalo. Proto jsem navštívil krční lékařku, která mi radila mandle vytrhnout. S tím jsem ovšem nesouhlasil, a proto mi doporučila pendeponizaci u odborného lékaře (3x injekci v průběhu tří měsíců). Hledal jsem další pomoc a navštívil homeopatku. Ta mi naordinovala homeopatické léky, ovšem přitom jsem nepřestával užívat produkty Energy (3x denně Flavocel a Drags imun – i na kloktání, současně s Vironalem). Mé tělo se začalo detoxikovat, vykašlával jsem hnis snad až z plic. Po měsíci jsem si na radu terapeuta dokoupil Stimaral, který mě dokázal neuvěřitelně postavit na nohy. Po několika měsících užívání homeopatik a produktů Energy byla po dlouhé době má hodnota ASLO konečně nulová.

Později jsem preventivně začal užívat Regalen, potom Korolen a občas si dám rád Flavocel. Můj zdravotní stav se oproti minulosti velmi zlepšil a teprve teď se přes svá léta zase cítím mladý.

Ing. Peter Vráblík, Dubnica n. V.

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz