Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Budete-li trpěliví, můžete se uzdravit i z takových nemocí, jako je lupénka
Budete-li trpěliví, můžete se uzdravit i z takových nemocí, jako je lupénka

Z Dudinců, kde jsem kdysi trávila dovolenou, jsme se zajeli vykoupat do Podhájské. Tam jsme se seznámili s paní Bohovicovou z Pardubic. Pozvala jsem ji na náš rekondiční pobyt diabetiků, aby nám spolu se svým kolegou panem Hyršlem udělali přednášku o produktech Energy. To byl začátek mé spolupráce s touto firmou.

Když jsem se svěřila, že manžel má lupénku a nelze ji vyléčit, dostala jsem radu, že by potřeboval vyčistit játra. Bývalo mi ho líto, když mu ze zad tekla krev, měl červené skvrny po těle se šupinami, neustále ho to znepokojovalo a svědilo. A tak jsme zkusili léčit. Střídavě užíval Regalen (3x), Renol (2x), Korolen (3x), Stimaral (2x), King Kong (3x) a Gynex (3x). Tyto produkty užíval manžel téměř 2 roky – a výsledek? Záda, hlava, nohy bez lupénky a pokožka lepší než před nemocí. Chce to ovšem kázeň, pravidelně užívat, protože nic se nevyléčí jednou nebo dvěma lahvičkami produktů. Důležitá je však i víra ve zlepšení. Ve své praxi se často setkávám s tím, že lidé přestávají věřit, pokud nepomůže krátká léčba. Je třeba mít na zřeteli, že tělo je za léta hodně zaneseno a k jeho očistě nestačí půl roku nebo ještě kratší doba.

Před časem jsem v televizi viděla mladou dívku, která měla lupénku po celém těle. Od lékařů dostala náruč mazání a všelijakých léků – a efekt vcelku žádný. Ve svém věku byla úplně vyřazena z běžného života. Tehdy jsem ještě výsledek léčby pomocí Energy neměla potvrzen, abych jí poradila, a vlastně jsem ani neznala její jméno. Bylo mi jí líto. Já dnes už vím, že to chce čas a výsledek se určitě dostaví.

A jaké jsou mé zkušenosti s dalšími produkty? Prim vede Audiron – hlavně na uši a opary. Pentagram koncentrátů je vhodný pro každého k odléčení dřívějších onemocnění, ale také k tomu, abychom si zachovali již odléčený stav. Z krémů patří má přízeň Ruticelitu (hlavně na hemoroidy), Artrinu (na klouby) a Cytovitalu. Ke snížení hladiny cukru v krvi přispívá Stimaral, lidé si jej hodně chválí.

Chci poděkovat paní Bohovicové, která jezdí do našeho klubu v Dačicích na přednášky, a Šárce Urbanové, od níž beru produkty a která vždy poradí, když ji o to požádám. Obě u nás už vykonaly velký kus záslužné práce pro zdraví těch, kteří nemají s produkty zkušenosti. Já osobně bych si přála, aby se také s mou pomocí vyléčilo co nejvíc beznadějně trpících lidí.

Jaroslava Mašátová, Dačice

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz