Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Uvěřit v nevyléčitelnost nemoci znamená vzdát se aneb jak jsem se zbavil lupénky
Uvěřit v nevyléčitelnost nemoci znamená vzdát se aneb jak jsem se zbavil lupénky

Na jaře roku 2003 mě přivedly ke kožnímu lékaři červené skvrny na kůži nohou a na dlani levé, posléze i pravé ruky. Považoval jsem je za nějakou vyrážku, a tak jsem byl velmi překvapen sdělením lékařky, že se jedná o lupénku. Ve svých 38 letech jsem se cítil vždy zdráv bez jakýchkoliv závažnějších potíží, takže jsem se spoléhal, že se vše vyřeší nějakou mastičkou a bude zase dobře. Samozřejmě tomu tak nebylo a já začal sbírat informace, co to vlastně je ta lupénka, a také se od lékařky dozvěděl, že prý se jedná o nemoc “nevyléčitelnou”.

Když jsem si četl v internetové diskusi o marném boji mnoha lidí s touto nemocí a viděl v čekárně ostatní pacienty v pokročilejším stadiu, ocitl jsem se v psychické krizi. A nemoc se začala velmi rychle rozšiřovat. Mastičky pomáhaly jen částečně a na krátkou dobu. Přicházelo léto a já už nedokázal vyjít ven v kraťasech a v tričku.

Když se už projevy nedaly skrývat, zůstal jsem doma z práce, trochu se uklidnil a začal hledat pomoc jinde než v klasické medicíně. Vzpomněl jsem si na své kladné zkušenost s léčiteli, a ani mi nejsou cizí pojmy jako víra či meditace. Uvědomil jsem si nutnost začít nemoc léčit zevnitř, tzn. její příčinu a ne projevy. A tak jsem na doporučení navštívil liberecký Klub Energy.

Léčitelka, která zde působila, mi dala dobrou psychickou podporu, když mne přesvědčila o možnosti vyléčení, jen to prý chce trochu trpělivosti. Začal jsem na její radu brát současně Korolen a Regalen, 2x až 3x týdně jsem absolvoval koupele v Balneolu a na postižená místa aplikoval Protektin. Současně jsem i upravil jídelníček a dopřával si dostatek klidu a odpočinku. Léčba byla doprovázená častými střevními potížemi – asi proto, že se tělo zbavovalo škodlivin. Přibližně po 3 měsících jsem pozoroval, že zarudlé skvrny postupně mizí a objevuje se zdravá normální pokožka. Následovala další fáze terapie – Korolen a Protektin. A po půl roce od zahájení léčby nezbylo po lupénce ani stopy! Dokonce se mi opravdu výrazně zlepšila pleť. Žádný návrat potíží nenastává, ve skladbě stravy se už nijak zvlášť neomezuji, jen se držím zásady “všeho s mírou”.

Shrnutí: Lupénka u mne propukla po delší době psychického vypětí – měl jsem dlouhodobě dvě zaměstnání a téměř žádné volno. Rapidně se zhoršila poté, co jsem byl informován o její “nevyléčitelnosti”. Obrat nastal, když jsem si uvědomil nutnost léčit se zevnitř, vyhnul se tak dalším pokusům s kortikoidními přípravky a začal s regenerací pomocí uvedených produktů již v počáteční fázi nemoci.

Závěrem chci touto cestou poděkovat všem, kdo se jakkoliv podílejí na výrobě produktů Energy a na léčbě jejich prostřednictvím. Vyzkoušel jsem je doslova a do písmene “na vlastní kůži” a všem, kdo mají jakýkoliv zdravotní problém, bych chtěl vzkázat, že uvěřit v nevyléčitelnost znamená vzdát se! Víra v úspěch je katalyzátorem všeho konání.

Petr Horák, Děčín

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz