Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Chvála Vironalu a Drags imunu
Chvála Vironalu a Drags imunu

Nikdy jsem nebyla zastáncem psaní oslavných dopisů na komerčně vyráběné výrobky, ba naopak. Vždy ve mně vyvolávaly podezření, že si je výrobci v rámci reklamní kampaně nechávají psát na zakázku sami. Nejvíce podezřívavá jsem byla právě u výrobků, které jakýmkoliv způsobem souvisely se zdravím, protože na zdraví a hezký vzhled se vždy nachytá nejvíc lidí. A pak se stalo, že mi dva z těchto produktů velice pomohly. A nejen mně, ale i mé jedenáctileté dceři. Takže popořádku:

Já i moje dcerka jsme prakticky odmalička trpěly opakovanými onemocněními dýchacích cest. Já laryngitidami s následnými záněty průdušek a úporným dlouhotrvajícím kašlem, dcerka bronchitidami s dušností. Byly jsme nemocné 6 až 8x do roka, naše rodina téměř nežila normálním životem, o práci a škole nemluvě. Buď byla některá z nás nemocná, nebo v rekonvalescenci. Pro to, abychom se uzdravily, jsme dělaly všechno možné – od pobytů v Chorvatsku, ve švýcarských Alpách, přes péči krčních a plicních lékařů, specialistů imunologů a alergologů, až po užívání všemožných léků na podporu imunity, vitamínové kúry... Stonaly jsme ale pořád dál a já už s tím životem byla “napůl” smířená.

Loni v říjnu jsme “opět klasicky” měly obě bronchitidu, já s antibiotiky, dcerka s Ventolínem na odstranění nebo zmírnění dušnosti. O mé nemoci se dozvěděl náš známý, poradce Energy Dr. Sochor, a po přeměření EAV přístrojem nám poslal lahvičku Vironalu. Obě jsme jej užívaly a když nastoupila chřipka, zásobil nás pan doktor navíc Drags imunem. Opět jsme užívaly. A zvláštní věc – poprvé za dlouhá a dlouhá léta jsme obě prožily zimu a Vánoce v plném zdraví – s lyžováním, dlouhými procházkami, beze strachu z prochladnutí nebo promočení. Výbornému zdraví jsme se těšily i na jaře a poprvé za dlouhou dobu si užily Velikonoce bez nemoci. Tak nevím. Možná, že ke zlepšení našeho zdravotního stavu přispěly i jiné faktory, u dcerky možná věk... Já si ale myslím, že kdybych tenkrát v říjnu neotevřela lahvičku s Vironalem a později pak s Drags imunem, bylo by všechno úplně jinak.

Dagmar Fliegerová, Dobrá Voda 5

Drags ImunVironal

DRAGS IMUN 30 mlVIRONAL 30 ml

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz