Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Štítná žláza
Štítná žláza

COŽE? ŠTÍTNÁ ŽLÁZA V NEPOŘÁDKU?

Vždyť na endokrinologii nic nezjistili!

Velmi často slýchám tuto větu od žen, které mají suchou až přeschlou pokožku, zrohovatělou kůži na patách s hlubokými a bolavými prasklinami. Těmto ženám obvykle také silně padají vlasy, mívají nepravidelnosti menstruačního cyklu, už z doby dospívání provázené silnými bolestmi, velmi studené nohy a ruce. Bývají zimomřivé i v letním období, takže musejí spát v ponožkách. V době klimakteria je navíc patrné zvýšené pocení a návaly horka, nedostatek energie, krvácející dásně, podváha či nadváha.

U mužů a dětí, pokud není hodně zle, raději lékaři štítnou žlázu nesledují vůbec, jakoby ani neexistovala. A přitom u dětí s alergiemi potravinového charakteru je přetěžována tím, jak se snaží přeměňovat nevhodnou potravu na použitelnou energii.

O významu štítné žlázy, která patří mezi žlázy s vnitřní sekrecí, se obecně ví, ale vůbec se nevěnuje pozornost jejímu vlivu na ostatní orgány a z toho vyplývající potíže zdánlivě se štítnou žlázou nesouvisející. Jde např. o vliv jódu na funkci šlach, svalových úponů a vazů, což se velmi často vyskytuje u sportovců a masérů. Zároveň jsou vyčerpávána játra, čímž se oslabení ještě zvyšuje. U dospívající mládeže má štítná žláza vliv na funkci pohybového aparátu, kde trpí nejvíce kolena, kotníky a kyčelní klouby. Častá je určitá kloubní uvolněnost.

Štítná žláza má rovněž důležitý vliv i na psychiku, a to bez rozdílu pohlaví. Též při tzv. houseru, LS syndromu aj. je tato žláza v dysfunkci, často v souvislosti s ledvinami. Téměř neznámý je její vliv na mozkovou a mentální činnost (zaostávání u dětí). Schovává se i za tzv. sekundární neplodností žen i mužů! Ovlivňuje srdeční činnost – všichni kardiaci mají štítnou žlázu dysfunkční.

Případy z mnoha:

- Basketbalista (30 let) – problémy s Achilovými šlachami, léčený bezvýsledně, dlouho chodí o berlích. Reflexní terapií, Fytominerálem, Stimaralem, Regalenem a masážemi se jeho stav znormalizoval.

- Třem mladým ženám po vysazení hormonální antikoncepce tři a čtyři roky neplodným nepomohly ani léky na štítnou žlázu. Po roce velmi důsledně dodržované reflexní terapie, po úpravě stravy, speciálním cvičení a užívání Gynexu, Cytovitalu a Cytosanu všechny otěhotněly. V současné době už je jich šest. Zatím se narodila čtyři zdravá miminka, další přibudou co nejdříve.

- I. D. (29 let), zarytá vegetariánka, věčně silně zimomřivá a unavená – lékaři zjistili přetučnělá játra, štítná žláza byla podle nich v pořádku. Po půl roce reflexní terapie, úpravy stravy, vitamínů a užívání Regalenu, Stimaralu, Gynexu a Cytovitalu, žena přímo rozkvetla.

- L. Š. (42) – zjištěna rakovina prostaty, následovala chemoterapie a tím se velmi zhoršil psychický stav. Po 9 měsících celostní léčby a využívání Cytosanu, Renolu, Gynexu a Cytovitalu začal muž normálně žít.

- Mnoho žen v klimakteriu se po speciálním cvičení, reflexní terapii, vitamínech, Renolu, Fytominerálu, Regalenu, Gynexu a Cytovitalu zbavilo nepříjemných potíží spojených s přechodem.

Ze soukromé kartotéky odléčených případů připravila Naďa Eliášová

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz