Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Hubneme s Energy, hubneme s radostí
Hubneme s Energy, hubneme s radostí

S radostí na sebe prozradím, že patřím mezi ty, kterým učarovalo zdravé odečítání kilogramů (od konce dubna skoro 10 kg dole!) a odmazávání centimetrů z těla (to mi jde ještě lépe!). Vedlo mě k tomu zcela prozaické osobní zjištění při více než roční práci se spektrálním analyzátorem, že nejlépe zharmonizovaný energetický systém, nejméně toxicky zatíženou tkáň a tomu odpovídající zdravotní stav mají i ve vyšším věku lidé, kteří mají málo tukové tkáně, pravidelně sportují a dodržují správný pitný režim. Začala jsem shromažďovat informace o příčinách nadváhy i zkušenosti s podporou hubnutí pomocí produktů Energy.

Velmi mě potěšilo zjištění, že úroveň celulitidy (toxinů v tukové tkáni) je u mne i při mé nadváze na hranici 0-1, tedy téměř vůbec nic. Jsem přesvědčená, že to je výsledek devítileté detoxikace produkty Energy.

Na webových stránkách jsem našla informaci o tom, že v České republice je genetická zátěž vedoucí k obezitě druhá na světě (78 %), hned za USA (79 %). Jedná se vlastně o zděděnou metabolickou odchylku s tendencí k pomalému metabolismu, k leptinové rezistenci (špatná komunikace tukových buněk s mozkem), k inzulinové rezistenci (odchylka v regulaci cukru v krvi), kterou podporuje i přemíra množství ženského hormonu estrogenu. Významnou roli zde hrají také psychologické faktory. Jak tyto procesy v těle probíhají, vysvětlím v některém z příštích vydání magazínu.

Nyní pro zajímavost uvádím několik zkušeností z praxe:

• Vedoucí KC Tanvald využívá úspěšně produkty Energy při lymfodrenážích. Po vyměření na Supertronicu doporučila užívání Regalenu spolu s Cytosanem. Po deseti absolvovaných terapiích a při dodržení pitného režimu se objem těla klientky zmenšil o dvě konfekční velikosti. Regalen podpořil játra při odbourávání tuku, Cytosan vyčistil tělo od chemických toxinů. Do igelitových zábalů používá terapeutka podpůrně po dohodě s klienty Piedin.

• V KE v Dubnici nad Váhem využívají k podpoře hubnutí už několik let s úspěchem kombinaci King Kongu (1x ráno hned po probuzení ) a Gynexu (dvakrát denně) - první měsíc po 4, později po 7 kapkách, doplněnou správným pitným režimem a půlhodinou pohybu. V tomto případě působí King Kong jako spalovač tuků, Gynex reguluje hladinu estrogenu a zároveň druhotně hladinu cukru v krvi.

• Velmi dobrou zkušeností osobní i mých klientů je kombinace King Kongu a Regalenu. Není však výjimkou i samotné užívání King Kongu na počátku odtučňování třikrát denně. Není vyloučeno, že u problémů s váhou na psychosomatické rovině bude potřeba začít s Korolenem v kombinaci s odblokováním psychických příčin. Také Stimaral zde může odvést svou práci.

Důležitou roli při stravě bez tuku hraje Vitamarin. Obsahuje esenciální mastné kyseliny - oleje omega 3: DHA a EPA, které jsou důležité pro zachování zdraví. Stravu je dále potřeba doplnit o oleje omega 6, které jsou v menším množství obsaženy v Peralginu (olej z brutnáku) a obsahuje je např. pupalkový olej. Esenciální mastné kyseliny podporují komunikaci mezi mozkem a svaly o množství tuku v organismu, což je důležité pro jejich odbourání (viz leptinová rezistence).

Probiosan podporuje pravidelné vyprazdňování střev - je vhodné ho brát alespoň jednou denně nalačno. Spolu s dostatkem tekutin pomůže s odstraněním zácpy (stolice musí být po ránu).

Protože má nadváha mnoho příčin, nenecháme užívání produktů Energy náhodě a nasadíme je cíleně po vyměření na přístroji EAV, v našem případě na Supertronicu.

Mgr. Stanislava Emmerlingová

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Jak efektivně hubnout a nezbláznit se
10.07.2010
Jak efektivně hubnout a nezbláznit se
Rozhodnutí shodit “pár” kil dolů ve mně dřímalo celé poslední tři roky. Cestou od lednice jsem měl pokaždé takové výčitky svědomí, že jsem při tom vžd... číst celé
Letní nebezpečí – borelióza
09.07.2010
Letní nebezpečí – borelióza
S příchodem teplých letních dnů trávíme své volné chvíle v přírodě. Relaxujeme, dýcháme čerstvý vzduch, posloucháme zpěv ptáků – je nám báječně. V tét... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.