Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Hubneme s Energy, hubneme s radostí
Hubneme s Energy, hubneme s radostí

S radostí na sebe prozradím, že patřím mezi ty, kterým učarovalo zdravé odečítání kilogramů (od konce dubna skoro 10 kg dole!) a odmazávání centimetrů z těla (to mi jde ještě lépe!). Vedlo mě k tomu zcela prozaické osobní zjištění při více než roční práci se spektrálním analyzátorem, že nejlépe zharmonizovaný energetický systém, nejméně toxicky zatíženou tkáň a tomu odpovídající zdravotní stav mají i ve vyšším věku lidé, kteří mají málo tukové tkáně, pravidelně sportují a dodržují správný pitný režim. Začala jsem shromažďovat informace o příčinách nadváhy i zkušenosti s podporou hubnutí pomocí produktů Energy.

Velmi mě potěšilo zjištění, že úroveň celulitidy (toxinů v tukové tkáni) je u mne i při mé nadváze na hranici 0-1, tedy téměř vůbec nic. Jsem přesvědčená, že to je výsledek devítileté detoxikace produkty Energy.

Na webových stránkách jsem našla informaci o tom, že v České republice je genetická zátěž vedoucí k obezitě druhá na světě (78 %), hned za USA (79 %). Jedná se vlastně o zděděnou metabolickou odchylku s tendencí k pomalému metabolismu, k leptinové rezistenci (špatná komunikace tukových buněk s mozkem), k inzulinové rezistenci (odchylka v regulaci cukru v krvi), kterou podporuje i přemíra množství ženského hormonu estrogenu. Významnou roli zde hrají také psychologické faktory. Jak tyto procesy v těle probíhají, vysvětlím v některém z příštích vydání magazínu.

Nyní pro zajímavost uvádím několik zkušeností z praxe:

• Vedoucí KC Tanvald využívá úspěšně produkty Energy při lymfodrenážích. Po vyměření na Supertronicu doporučila užívání Regalenu spolu s Cytosanem. Po deseti absolvovaných terapiích a při dodržení pitného režimu se objem těla klientky zmenšil o dvě konfekční velikosti. Regalen podpořil játra při odbourávání tuku, Cytosan vyčistil tělo od chemických toxinů. Do igelitových zábalů používá terapeutka podpůrně po dohodě s klienty Piedin.

• V KE v Dubnici nad Váhem využívají k podpoře hubnutí už několik let s úspěchem kombinaci King Kongu (1x ráno hned po probuzení ) a Gynexu (dvakrát denně) - první měsíc po 4, později po 7 kapkách, doplněnou správným pitným režimem a půlhodinou pohybu. V tomto případě působí King Kong jako spalovač tuků, Gynex reguluje hladinu estrogenu a zároveň druhotně hladinu cukru v krvi.

• Velmi dobrou zkušeností osobní i mých klientů je kombinace King Kongu a Regalenu. Není však výjimkou i samotné užívání King Kongu na počátku odtučňování třikrát denně. Není vyloučeno, že u problémů s váhou na psychosomatické rovině bude potřeba začít s Korolenem v kombinaci s odblokováním psychických příčin. Také Stimaral zde může odvést svou práci.

Důležitou roli při stravě bez tuku hraje Vitamarin. Obsahuje esenciální mastné kyseliny - oleje omega 3: DHA a EPA, které jsou důležité pro zachování zdraví. Stravu je dále potřeba doplnit o oleje omega 6, které jsou v menším množství obsaženy v Peralginu (olej z brutnáku) a obsahuje je např. pupalkový olej. Esenciální mastné kyseliny podporují komunikaci mezi mozkem a svaly o množství tuku v organismu, což je důležité pro jejich odbourání (viz leptinová rezistence).

Probiosan podporuje pravidelné vyprazdňování střev - je vhodné ho brát alespoň jednou denně nalačno. Spolu s dostatkem tekutin pomůže s odstraněním zácpy (stolice musí být po ránu).

Protože má nadváha mnoho příčin, nenecháme užívání produktů Energy náhodě a nasadíme je cíleně po vyměření na přístroji EAV, v našem případě na Supertronicu.

Mgr. Stanislava Emmerlingová

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz