Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Zadáno pro ženy: Gynex v ambulantní praxi
Zadáno pro ženy: Gynex v ambulantní praxi

V nové rubrice, věnované ženám, se chceme zabývat tématy, blízkými právě jim. Pro začátek jsme vybrali námět tak trochu intimní, v podobě zkušeností paní doktorky Hlaváčkové z Písku, která má z praxe gynekoložky vynikající zkušenosti zejména s Gynexem. V následujících vydáních zpravodaje vás seznámíme s dalšími odborníky, kteří poradí nejen se zdravotními problémy, ale poskytnou také tipy na udržení krásy a vitality. Nápady a náměty na témata, která vás zajímají, vítáme. Neváhejte tedy a napište nám do redakce.

MUDr. Olga Hlaváčková je členkou výboru České gynekologické a porodnické lékařské společnosti. Ve své privátní gynekologicko-porodnické ambulanci v Písku se zabývá prevencí a léčbou ženských chorob, fyziologií a patologií těhotenství. S firmou Energy pracuje prakticky od jejího vzniku. Měla možnost poznat účinky preparátů, především Gynexu, jehož "schopnosti” ochotně svěřuje čtenářům zpravodaje, zvláště pak zástupkyním něžného pohlaví:

"Léčba některých chronických pacientek v gynekologické praxi je konvenčními léky velice obtížná. Není výjimkou ani doléčení jinými metodami jako např. fyzioterapií, ale i alternativní léčbou potravními doplňky, stopovými prvky, přírodními extrakty a regeneračními přípravky. Stále více lidí vyhledává různé očistné kúry, které představují prevenci před chorobami. Mezi tyto možnosti patří i bioinformační produkty Energy, z nichž používáme v ordinaci především Gynex. A to z toho důvodu, že obsahuje fytohormony, látky, které mají podobné účinky jako hormony, například estrogeny.

Čím dál víc se čekárny gynekologických ordinací plní pacientkami, které odmítají hormonální léčbu kvůli obavám z vedlejších účinků hormonů na základě medializace různých komplikací, vzniklých při hormonální léčbě. Alternativou pro léčbu těchto pacientek jsou fytoestrogeny obsažené v Gynexu. Jeho verzi invertního sirupu jsem použila při následujících diagnózách: nepravidelná menstruace, výpadové příznaky při klimakterickém syndromu, ženská neplodnost, dysmenorrhoea, syndrom premenstruační tenze, opakující se gynekologické záněty (záněty pochvy, chronické hluboké pánevní záněty), opakované záněty močových cest, pooperační stavy v gynekologii, bolesti v podbřišku bez patologického nálezu (ověřeno LSK a dalšími vyšetřeními).

K dávkování Gynexu jsem u pacientek přistupovala individuálně, s ohledem na jejich diagnózu. Kupříkladu u klimakterického syndromu s návaly a dalšími subjektivními příznaky jsem nasadila 3x 1 lžičku denně do vymizení příznaků, poté následovala udržovací dávka 1x 1 lžička denně, u premenstruačního syndromu taktéž. U chronických zánětů byla regenerační kúra v dávkách 3x 1 lžička po dobu minimálně tří týdnů.

V současné době zkoušíme třetí generaci Gynexu ve formě koncentrátu, jehož balení svým vzhledem a jednoduchou manipulací vyhovuje lékařskému využití. Pacientce je třeba před aplikací vysvětlit princip účinku preparátu a nutnost kombinace s dalšími metodami fyzioterapie. Náš přístup k léčbě vychází z definice WHO (Světová zdravotnická organizace), podle které je součástí zdraví především soulad fyzické a psychické pohody člověka. Vzniklé onemocnění má totiž vždy příčinu v psychice a na tu je potřeba působit pozitivně. A tak dáváme našim pacientkám možnost využít i služeb zkušené fyzioterapeutky Bc. Ivany Tomančákové. Jedná se nejen o speciální cvičení, masáže, laser, UZ a elektroléčbu, ale i o reflexní terapii přes chodidlo, sujok, shiatsu a Bachovu květovou terapii. Paní Ivana Tomančáková tvrdí, že po kombinaci Gynexu a jejich speciální terapie si začínají být ženy více vědomy svého ženství a více si užívají všech kvalit, které k roli ženy patří."

Zpracoval: Ladislav Švec

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Jak efektivně hubnout a nezbláznit se
10.07.2010
Jak efektivně hubnout a nezbláznit se
Rozhodnutí shodit “pár” kil dolů ve mně dřímalo celé poslední tři roky. Cestou od lednice jsem měl pokaždé takové výčitky svědomí, že jsem při tom vžd... číst celé
Letní nebezpečí – borelióza
09.07.2010
Letní nebezpečí – borelióza
S příchodem teplých letních dnů trávíme své volné chvíle v přírodě. Relaxujeme, dýcháme čerstvý vzduch, posloucháme zpěv ptáků – je nám báječně. V tét... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.