Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Zadáno pro ženy: Gynex v ambulantní praxi
Zadáno pro ženy: Gynex v ambulantní praxi

V nové rubrice, věnované ženám, se chceme zabývat tématy, blízkými právě jim. Pro začátek jsme vybrali námět tak trochu intimní, v podobě zkušeností paní doktorky Hlaváčkové z Písku, která má z praxe gynekoložky vynikající zkušenosti zejména s Gynexem. V následujících vydáních zpravodaje vás seznámíme s dalšími odborníky, kteří poradí nejen se zdravotními problémy, ale poskytnou také tipy na udržení krásy a vitality. Nápady a náměty na témata, která vás zajímají, vítáme. Neváhejte tedy a napište nám do redakce.

MUDr. Olga Hlaváčková je členkou výboru České gynekologické a porodnické lékařské společnosti. Ve své privátní gynekologicko-porodnické ambulanci v Písku se zabývá prevencí a léčbou ženských chorob, fyziologií a patologií těhotenství. S firmou Energy pracuje prakticky od jejího vzniku. Měla možnost poznat účinky preparátů, především Gynexu, jehož "schopnosti” ochotně svěřuje čtenářům zpravodaje, zvláště pak zástupkyním něžného pohlaví:

"Léčba některých chronických pacientek v gynekologické praxi je konvenčními léky velice obtížná. Není výjimkou ani doléčení jinými metodami jako např. fyzioterapií, ale i alternativní léčbou potravními doplňky, stopovými prvky, přírodními extrakty a regeneračními přípravky. Stále více lidí vyhledává různé očistné kúry, které představují prevenci před chorobami. Mezi tyto možnosti patří i bioinformační produkty Energy, z nichž používáme v ordinaci především Gynex. A to z toho důvodu, že obsahuje fytohormony, látky, které mají podobné účinky jako hormony, například estrogeny.

Čím dál víc se čekárny gynekologických ordinací plní pacientkami, které odmítají hormonální léčbu kvůli obavám z vedlejších účinků hormonů na základě medializace různých komplikací, vzniklých při hormonální léčbě. Alternativou pro léčbu těchto pacientek jsou fytoestrogeny obsažené v Gynexu. Jeho verzi invertního sirupu jsem použila při následujících diagnózách: nepravidelná menstruace, výpadové příznaky při klimakterickém syndromu, ženská neplodnost, dysmenorrhoea, syndrom premenstruační tenze, opakující se gynekologické záněty (záněty pochvy, chronické hluboké pánevní záněty), opakované záněty močových cest, pooperační stavy v gynekologii, bolesti v podbřišku bez patologického nálezu (ověřeno LSK a dalšími vyšetřeními).

K dávkování Gynexu jsem u pacientek přistupovala individuálně, s ohledem na jejich diagnózu. Kupříkladu u klimakterického syndromu s návaly a dalšími subjektivními příznaky jsem nasadila 3x 1 lžičku denně do vymizení příznaků, poté následovala udržovací dávka 1x 1 lžička denně, u premenstruačního syndromu taktéž. U chronických zánětů byla regenerační kúra v dávkách 3x 1 lžička po dobu minimálně tří týdnů.

V současné době zkoušíme třetí generaci Gynexu ve formě koncentrátu, jehož balení svým vzhledem a jednoduchou manipulací vyhovuje lékařskému využití. Pacientce je třeba před aplikací vysvětlit princip účinku preparátu a nutnost kombinace s dalšími metodami fyzioterapie. Náš přístup k léčbě vychází z definice WHO (Světová zdravotnická organizace), podle které je součástí zdraví především soulad fyzické a psychické pohody člověka. Vzniklé onemocnění má totiž vždy příčinu v psychice a na tu je potřeba působit pozitivně. A tak dáváme našim pacientkám možnost využít i služeb zkušené fyzioterapeutky Bc. Ivany Tomančákové. Jedná se nejen o speciální cvičení, masáže, laser, UZ a elektroléčbu, ale i o reflexní terapii přes chodidlo, sujok, shiatsu a Bachovu květovou terapii. Paní Ivana Tomančáková tvrdí, že po kombinaci Gynexu a jejich speciální terapie si začínají být ženy více vědomy svého ženství a více si užívají všech kvalit, které k roli ženy patří."

Zpracoval: Ladislav Švec

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz