Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. S humáty proti toxinům a dalším nečistotám
S humáty proti toxinům a dalším nečistotám

Leckdo si už jistě vyzkoušel blahodárné účinky rašelinových koupelí a rašelinových lázní. Co však víme o jejich historii? Z třetihorních bažinatých pralesů pozvolným rozkladem za přístupu kyslíku vznikaly v povrchových vrstvách země rašeliniště a ložiska hnědého uhlí, bohaté na humáty a huminové kyseliny. Právě to jsou ony léčivé látky s pozoruhodnými vlastnostmi. Molekula humátu na sebe váže těžké kovy, jako jsou olovo a kadmium, a protože prochází přes střevní stěnu, dokáže tyto škodliviny z organismu eliminovat. Humáty likvidují plísně, různé druhy virů (např. i herpes viry, způsobující opary) a chrání buňky před různými druhy záření – zejména ultrafialovým a radioaktivním, čímž působí preventivně proti zhoubným nádorům. Huminové látky snižují hustotu krve, napomáhají rychlému rozpouštění krevních sraženin a výronů, a mají proto blahodárný vliv především na cévní onemocnění. Jde o nejdokonalejší přírodní substance s širokým spektrem účinků na náš organismus – a to jak léčebným, tak i preventivním. Právě proto byly při vývoji produktů Energy humáty použity. Koncentrát této téměř zázračné látky tvoří základ Cytosanu (kapsle k vnitřnímu užití) a Balneolu (koupele).

Cytosan je určen k vnitřnímu užívání. Humáty v něm obsažené příznivě ovlivňují zejména střeva. Jejich narušenou sliznici pokryjí huminové látky ochranným mikrofilmem, a zabraňují tak průniku těžkých kovů a toxických látek do krevního oběhu. Tyto škodliviny navazují na sebe a vylučují z těla ven, což má význam také při léčbě a prevenci kožních onemocnění jako ekzémy či lupénka, jež jsou důsledkem narušené střevní sliznice. Antimikrobiální, protiplísňové a antibakteriální vlastnosti humátů předurčují Cytosan také k léčbě zánětů, únavového syndromu a poruch imunity, včetně alergií a revmatických chorob. Další součástí Cytosanu je silymarin (alkaloid, získaný z ostropestřece mariánského – obsažen je též v Regalenu), jenž chrání jaterní buňku, podporuje tvorbu žluči a tlumí křeče. Produkt obsahuje také kyselinu jantarovou, která dodává tělu energii a má příznivý vliv na naše buňky.

Kdo by měl Cytosan užívat? Především pacienti s onemocněním střev a zažívacího traktu. Je vhodný pro všechny, kteří trpí cévními chorobami a nádorovým onemocněním, pro nemocné s poruchou imunity jako jsou alergici, pro pacienty s opakovanými záněty, plísňovými nemocemi a herpetickými virovými chorobami. Ocení jej také lidé s kožními onemocněními, jež mají původ v porušené funkci střev, tedy též již zmínění lupénkáři a ekzematici, ale také pacienti s nemocemi pohybového aparátu.

V každém případě doporučuji Cytosan k prevenci. Každý by měl během 3 až 4 měsíců využívat minimálně jedno dvojité balení (dual pack) tohoto preparátu, nejlépe na jaře. Předejdeme tak s vysokou pravděpodobností závažnějším chronickým onemocněním. Tomu, kdo je přesvědčen, že je zcela zdráv a neonemocní, bych Cytosan doporučil třeba jen proto, že se po něm bude cítit náramně dobře. Zbaví se únavy a bude aktivnější po všech stránkách, protože jeho organismus se nebude zanášet toxickými zplodinami, viry, bakteriemi a plísněmi.

MUDr. Vojtěch Togner

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz