Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Jak šetrně hubnout s přípravky Energy
Jak šetrně hubnout s přípravky Energy

Lidský organismus je velmi inteligentní a dokonale fungující systém. Dokáže se vyrovnat s vnějšími zátěžemi, jako jsou mikroorganismy, chemické látky, těžké kovy, elektromagnetický smog, stres nebo nevhodná strava, ačkoli někdy je to za cenu oslabení činnosti některého orgánového systému. Důsledkem může být onemocnění nebo i jen menší nezávažné odchylky, které nám ale umí pořádně znepříjemnit život. Časem se z nich může vždy vyvinout závažné onemocnění. Mezi takovéto "malé odchylky”, které jako varovný signál poukazují na to, že s naším organismem není něco v pořádku, patří i zvyšování hmotnosti.

Nemusí hned jít o výraznou obezitu, k té se dopracujeme postupně. Řekneme si, že kilo, dvě nic neznamenají, vždyť ještě dopneme šaty. Za několik měsíců přibudou další dvě, tři kila, koupíme si nové šaty, a tak to pokračuje dál, dokud nepřijdeme na to, že pohled do zrcadla už není potěšením, ale nepříjemnou nutností. První myšlenka, která nás napadne, je, že musíme zhubnout a začít držet dietu. Listujeme v časopisech a hledáme osvědčené rady, hladovíme, trápíme se den, týden, jsme nervozní, podráždění, ale výsledek nesplňuje očekávání. Vzdáváme se, vracíme se ke svému pohodlí a osvědčenému jídlu a návykům, dokud nezjistíme, že ty perfektní kalhoty, které jsme si vloni koupili, už nedopneme. A vidina letní dovolené v plavkách nám připomíná zlý sen.

Nepropadejme panice, uvařme si šálek čaje a zamysleme se nad tím, co se s naším tělem děje a kde děláme chybu. Každý z nás je jiný a důvody, proč se nám podkožní tuk neúprosně ukládá, jsou individuální. Zaručené tipy na hubnutí proto nepůsobí u každého stejně. Buďme k sobě upřímní, zjistěme, proč přibíráme, a podle toho hubněme.

Je vhodné začít celkovým pročištěním organismu, protože tuková tkáň je skladištěm toxických látek. Pokud konzumujeme hodně konzervovaných, uměle ochucených a přibarvených potravin a nápojů a často užíváme chemické léky, naše tělo je zaplavené chemikáliemi. CYTOSAN je přípravek, určený na hloubkovou detoxikaci organismu až na buněčné úrovni. Koupele v BALNEOLU jednou až dvakrát týdně zase podpoří uvolňování toxických látek z těla přes pokožku. REGALEN upravuje metabolismus tuků, jejich správné štěpení, vstřebávání, syntézu a vylučování molekul tuku, které organismus nespotřeboval, a zabraňuje jejich ukládání v podkožní vrstvě. Je vhodný pro ty, kteří mají v oblibě masné výrobky, neboť je v nich velké množství tuku, a jídla typu "fast food”. Regalen podporuje tvorbu a vylučování žluči, proto je určen pro všechny, kteří mají problém se žlučníkem.

GYNEX použijeme tehdy, když bez sladkostí nemůžeme vydržet ani jeden den. Cukr, který organismus nespotřebuje, se mění na tuk. Tento přípravek pomáhá prostřednictvím centrálního nervového systému snižovat chuť k jídlu. Ale pozor, je zapotřebí užívat ho půl hodiny před jídlem, a pak nepodnikat žádné nájezdy na ledničku! Popřemýšlejte, co budete jíst, zda jste opravdu hladoví a nebo jen máte na něco chuť. Ideální je rovněž kombinace přípravku Gynex a FYTOMINERAL, který podporuje tvorbu enzymů, zvyšuje využitelnost vitamínů a dodává tělu minerály ve využitelné formě.

Přibírání na váze v klimakteriu se považuje za přirozené, je důsledkem snižování hladiny estrogenů. Střídavým užívaním Regalenu a Gynexu v kombinaci s Fytomineralem je ale možné udržet si ideální hmotnost i v tomto období, a navíc zabránit rozvoji dalších chorobných procesů.

Nedostatek pohybu, častá konzumace živočišné stravy a cukru způsobuje, že intenzita všech životně důležitých funkcí a energií postupně klesá a přibývá nepotřebný tuk. Pokud jste se rozhodli zvýšit svou fyzickou aktivitu pravidelným cvičením, sáhněte po KING KONGU. Zlepšuje metabolismus, rychleji se po něm odbourávají tuky. I tento přípravek kombinujte s Fytomineralem, který urychlí regeneraci po fyzické zátěži.

Už tedy víte, jak na to?

Změňte trochu své stravovací návyky, upravte si pitný režim a co nejdřív navštivte Klub Energy. Léto se blíží!

MUDr. Mária Butkovičová

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz