Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Energie pro náš organismus
Energie pro náš organismus

Položili jste si někdy otázku, proč někdo ve vyšším věku trpí například artrózou kolenních kloubů a někdo ne? Proč jí onemocní člověk štíhlý, který sportuje a zdravě se stravuje? Souvisí to s tokem energií. Je dokázáno, že artróza kolenních kloubů následuje zhruba za 15 až 20 let po nedoléčeném zánětu močových cest. Tato skutečnost se týká úbytku energie na dráze ledvin, která se projevila s odstupem času na zdánlivě nesouvisejícím orgánu. Kolenními klouby prochází totiž dráha ledvin. Pokud včas (u artrózy 1. a 2. st.) podáváme pacientovi Renol, který tuto dráhu harmonizuje, dochází postupně k ústupu bolestí a zastaví se i progrese nálezu v přímé souvislosti s tím, jak se normalizuje energetická dráha ledvin. Podáváním minerálů nebo želatinových přípravků se potíže pouze přechodně zmírní, ale protože není odstraněna příčina onemocnění, dospěje artróza k 3. a 4. stupni a k výměně kloubu za endoprotézu.

Proč někdo onemocní rakovinou a druhý ne? To opět souvisí se stavem energetického systému. Chorobě předchází tzv. bazální stres, trvající 20 až 30 let – neřešené problémy v rodině či v zaměstnání, hluboké zatížení, které je v nás a neumíme se s ním vyrovnat. Dochází k těžké poruše na centrální nervové dráze. Tu však dokážeme ovlivnit včasným užíváním Korolenu, a tak nepřímo zabránit rozvoji zhoubného onemocnění.

Vironal, Regalen, Renol, Gynex a Korolen jsou základní produkty pentagramu Energy, které dokáží zregenerovat všech našich 14 akupunkturních drah. Na stejném principu funguje i pentagram infokosmetiky, ale také další produkty Energy, jejichž nabídka se stále rozšiřuje. Z těch nejnovějších jmenujme např. Flavocel, jehož efekt oceníme nyní mimo jiné pro prevenci i léčení chřipkových onemocnění, nové účinné zubní pasty nebo Drags imun s širokým využitím. Mezi doplňkovými výrobky (na snímku vlevo) najdeme též Spiron a Audiron v novém designu, avšak chybí zde inovovaný protiplísňový Piedin ve spreji a krém, jež lze rovněž zakoupit ve všech našich Klubech Energy.

Podle materiálu MUDr. Vojtěcha Tognera

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz