Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Mea culpa, caralotion!
Mea culpa, caralotion!

Donedávna jsem byla přesvědčená, že nepřehlížím důležité věci. Bohužel se však ukázalo, že tomu tak není. Už delší dobu máme k dispozici tělové mléko Caralotion, na které jsem bohužel pohlížela "jen” jako na kosmetický výrobek k ošetření pleti.

Před časem za mnou přišli dva klienti s těžkým postižením pokožky. U staršího pána to byla psoriáza s převahou postižení rukou s hrubými šupinami a popraskanou kůží, která při každém pohybu krvácela. Druhý klient měl už pět let těžkou fotodermatitidu tváře, obou rukou a s ložisky na zádech a na předloktích. V podstatě šlo o nezvládnutelný stav, což uznala i posudková komise, která pacientovi udělila šedesátiprocentní invaliditu. Také on měl na postižených místech značně zhrublou pokožku se šupinami a strupy. Rozhodla jsem se použít krémy Energy (Protektin a Cytovital). Aby se lépe roztíraly a pronikly až ke spodině nálezu, kombinovali jsme je s Caralotionem v poměru 1:2 ve prospěch Caralotionu. Klient s fotodermatitidou se první dva týdny natíral dokonce jen Caralotionem (udával, že ho zpočátku Protektin štípal). Zvolila jsem Caraltion jako základ proto, že v řídké formě jsem nenašla indiferentní neparfémovaný krém - byla to tedy z nouze ctnost!

Po třech týdnech se nálezy u obou mužů nevídaně zlepšily a oba svorně tvrdili (nezávisle na sobě), že Caralotion si na pokožku aplikovali častěji, protože působil uklidňujícím způsobem, příjemně chladil a neměli po něm mastnou kůži, což jim oběma vadilo u přípravků, které používali předtím. Pro úplnost dodávám, že oba pacienti brali současně Regalen, vzhledem k začátku regenerace pouze v nepatrných dávkách (teprve ve třetím týdnu 3x3 kapky denně).

Po těchto zkušenostech jsem doporučila Caralotion i pro dítě s atopickým ekzémem, u něhož se efekt dostavil už po 2 týdnech. Ložiska vybledla, zmizely jemné strupy, ustoupilo svrbění. Podle rodičů děvčátko snášelo tělové mléko velice dobře - ani trochu je neštípalo.

A jaké je mé ponaučení z těchto několika případů? Opět se mi potvrdilo, že produkty Energy jsou vždy něčím víc, než co o nich najdete v letácích.

MUDr. Gizela Bartová

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz