Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Bolesti páteře a jejich léčba pomocí Energy
Bolesti páteře a jejich léčba pomocí Energy

Koho z nás někdy nebolela páteř? Je to nepříjemné onemocnění, které člověka výrazně omezuje v běžném životě. Léčba někdy trvá pár dní, někdy přejde do chronicity a stává se takřka pravidelnou součástí našeho života. Proč páteř bolí? Z páteřního kanálu vycházejí nervové kořeny z míchy, které se větví do jednotlivých nervových pletení a ty dále do periferie jako nervy. Víme, že bolí nervy – jedinou skutečnou příčinou bolestí páteře je výhřez meziobratlové ploténky a její kontakt s nervovým kořenem. Těchto případů je však minimální procento z toho, kolik lidí páteř bolí.

Co tedy vlastně bolí?

Tzv. "bolesti páteře” jsou v pravém slova smyslu křeče svalstva podél páteře, které reflexním mechanismem neumožní plnou pohyblivost a způsobují bolest. Naším cílem tedy je tyto křeče odstranit, lépe řečeno odstranit jejich příčinu. Jsou vlastně projevem celkové energetické nerovnováhy organismu a my musíme vstoupit do tohoto procesu, abychom problém vyléčili.

A zde se výborně uplatní produkty Energy, a to cíleně podle konkrétních potíží:

RENOL – tma, smutek, deprese, souvislost s vodou (ledviny, močový měchýř) – týká se pošmourného podzimního vlhkého a deštivého počasí – sklony k depresím v souvislosti se zkracováním doby slunečního svitu. Jednoduché vysvětlení, proč s přicházejícím podzimem stoupá v ordinacích počet pacientů, které "bolí páteř”. A Renol zde působí opravdu zázračně.

KING KONG pomůže při bolesti páteře z přetížení – sportovci v přípravném období, zahrádkáři a chataři na jaře. Mimořádná fyzická zátěž vede k reflexním křečím zádového svalstva, které nám zabraňují páteř dále přetěžovat. Léčba King Kongem v těchto případech vede k rychlé úlevě.

KOROLEN a STIMARAL se uplatní při psychických problémech, kdy je v křeči celý organismus.

GYNEX je vynikající u páteřních bolestí žen v přechodu. Postupující řídnutí kostní struktury reflexivně vyvolává křeč zádového svalstva, které zabrání přetěžování kostry obratlů a riziku patologické zlomeniny při relativně běžné zátěži.

U bolesti páteře nemá smysl užívat nadměrně analgetika, která jen potlačí příznak nemoci, ale je důležité vypátrat příčinu a tu léčit. To dokáží produkty Energy skvěle – bolest ustupuje rychle a hlavně trvale, vyléčíme-li příčinu a vyrovnáme energii na jednotlivých meridiánech těla. Kromě výše uvedených koncentrátů se mi výborně osvědčil krém ARTRIN a koupel BALNEOL, aplikované současně se základním bylinným koncentrátem.

Mnoho mých pacientů nedá na produkty Energy dopustit a užívá je dnes už většinou jen z preventivních důvodů pravidelně.

MUDr. Vojtěch Togner, poradce KC Ostrava-Zábřeh

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Jak efektivně hubnout a nezbláznit se
10.07.2010
Jak efektivně hubnout a nezbláznit se
Rozhodnutí shodit “pár” kil dolů ve mně dřímalo celé poslední tři roky. Cestou od lednice jsem měl pokaždé takové výčitky svědomí, že jsem při tom vžd... číst celé
Letní nebezpečí – borelióza
09.07.2010
Letní nebezpečí – borelióza
S příchodem teplých letních dnů trávíme své volné chvíle v přírodě. Relaxujeme, dýcháme čerstvý vzduch, posloucháme zpěv ptáků – je nám báječně. V tét... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.