Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. Novinky
  3. Nachlazení Vás nezaskočí
Nachlazení Vás nezaskočí
03.02.2013
Zima je nádherné období, milované zejména dětmi. Tolik legrace! Klouzačky, dovádění, lyžování, bruslení, sáňkování... to všechno pro nás, dospělé, znamená zmrzlé nožky, mokré oblečení, rýmy, kašle a spoustu starostí. Navíc se bacily zejména v sychravém období zimy šíří doslova s radostí, a dávají nám setsakramentsky zabrat. Naštěstí nám příroda nabízí řadu možností, jak si poradit.

1. PREVENCE
Kromě rychlého zahřátí a zapocení po prochlazení, což u dospělých znamená oblíbený čaj s rumem a u dětí voňavý čaj z lipového a bezového květu, je nezbytný řádný přísun vitaminu C ve formě, kterou naše tělo umí dobře zpracovat. Vitamin C se lehce ničí kontaktem s kovy a také varem, a proto kromě syrového ovoce, které zase v zimě příliš ochlazuje organismus, se může dodávat v potravních doplňcích. Flavocel je přípravek, jenž obsahuje nejen vitamin C, ale také flavonoidy, které jej chrání a doprovázejí až k samému využití naším organismem. Dohromady také fungují jako ochrana proti virům a některým bakteriím, působí jako antioxidanty a podporují činnost mnoha důležitých látek v těle. Flavocel obsahuje ibišek súdánský, což je bylina, která má obrovské množství vitaminu C, podporuje oblast močových cest, a dokonce umí „pracovat“ s aterosklerotickými pláty i močovými kameny. Novou chuť Flavocelu s přidanou stévií sladkou, která má další příznivé účinky na organismus, jistě ocení i malé děti.

2. DOBRÁ KONDICE IMUNITNÍHO SYSTÉMU
Což je jinak řečeno otázka otužování, vystavování se po celý rok různým povětrnostním vlivům, a to i v zimě. Jenže imunitní aparát je zcela závislý na celkové kondici člověka, a proto unavený, ba vyčerpaný člověk (jak fyzicky, tak i psychicky) prostě podlehne. Cestou ke zlepšení je zvyšování kondice, dobrý režim práce a odpočinku, správná výživa. Někdy to však nestačí, a potřebujeme imunitu ještě více podpořit, zejména u opakovaných onemocnění, jako jsou rýmy, chřipky apod. Tehdy nastává chvíle pro Imunosan. Posílí imunitu, obsahuje mimo jiné účinné byliny – pazvonek chloupkatý, atraktylis velkoúborný a také hit posledních let – imunonutriční houby – lesklokorku lesklou a žampion mandlový. Imunosan dokáže pozvednout přetíženou imunitu a vyslat ji do boje se všemi možnými útočníky.

3. KDYŽ ANI TO NESTAČÍ, A ONEMOCNÍME?
Výše uvedené přípravky se dají výborně kombinovat s ostatními produkty Energy. Objeví-li se například vysoká horečka anebo hnisání, je vhodné přidat Drags Imun, u dlouhodobých, nikdy nekončících zánětů Cytosan, pokud se objeví problém v oblasti dýchacích cest, tak Vironal, a jde-li o útok bakterií nebo virů – Grepofit.

Závěrem: Nenechme si nemocí otrávit nádherné, i když mrazivé období roku. Příroda odpočívá, ale jak je to již jejím zvykem, dělá to s obrovskou elegancí a neutuchající krásou. I my nyní můžeme zpomalit, užívat si krásných dní a dopřát našim tělům regeneraci, třeba právě s Flavocelem a Imunosanem. A až se jaro zeptá, co jsme dělali v zimě, budeme se moci smát.
MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ

Flavocel a Imunosan jsou v únoru ve zvýhodněné akci!

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz