Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

 1. Úvod
 2. Průvodce
Průvodce

Je jen několik málo věcí na světě, které dokáží trvale změnit kvalitu lidského života a jeho hodnoty. Pevně věříme, že se vaše setkání se společností Energy stane důvodem k jeho zkvalitnění. Přinejmenším v tom, co zatím neodpovídá vašim představám, nebo v tom, co může být lepší, trvalejší a hodnotnější.

Doufáme také, že při čtení následujících stránek dostanete uspokojivé odpovědi na všechny své dosavadní otázky, a až dospějete k závěru, zjistíte, že jen

na základě svého vlastního rozhodnutí máte možnost vybrat si, dělat a získat to, co je vám přirozené a blízké, z čeho máte potěšení, radost nebo užitek.

Každé své rozhodnutí můžete kdykoliv změnit. Podle nálady, okamžité situace nebo podle životního stylu, jenž je vám vlastní. Máte nyní otevřené dveře netušených možností - ke zdraví, k vědomostem, zábavě, cestování a k obchodu. Spojte své síly s našimi, abychom společně čerpali z budoucnosti, která se před námi otevírá. Slibujeme vám, že pro to vytvoříme ty nejlepší podmínky.

Pojďte dál a vstupte mezi nás!

Vedení společnosti

Energy Group, a.s.

 

 

O SPOLEČNOSTI

 

 

VZNIK

Firma Energy byla založena v roce 1995 jako výhradně česká společnost s nadnárodní působností. Od svého vzniku se prostřednictvím svých kvalitních výrobků stala průkopníkem alternativní medicíny nejen u nás, ale i jinde ve světě, kde během krátké doby získala mnohá ocenění a podporu uživatelů i odborné veřejnosti. Postupně zaujímá pevné místo na trhu v evropských státech, ale též v ostatních vyspělých zemích světa, kde jsou rozšířeny alternativní způsoby léčby.

 

 

ZAHRANIČNÍ POBOČKY

Během několika let se mateřský podnik v Čechách rozrostl o dceřiné společnosti na Slovensku a v Maďarsku, kde tak vznikl jednotný trh. Ten pak vytváří nadnárodní prostor pro budování aktivit našich obchodních spolupracovníků. Ostatní trhy reprezentují obchodní zástupci se statutem generálních importérů (např. Polsko, Rumunsko, Lotyšsko, Jihoafrická republika atd.). Každá z těchto zemí používá svůj vlastní prodejní systém.

 

 

ČÍM SE ZABÝVÁME

Hlavním sortimentem společnosti Energy je ucelená nabídka vysoce účinných a zaručeně přírodních produktů z oblasti potravních doplňků a kosmetiky. Jsou sestaveny podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance.

Kromě toho věnujeme velkou pozornost vývoji výrobních, měřicích a testovacích přístrojů a výrobních technologií, jež zásadním způsobem rozšiřují naši nabídku a podporují propagaci vlastní produktové řady.

 

 

STANDARDY KVALITY

Zaměstnanci našich výrobních podniků připravují s největší péčí a starostlivostí každý výrobek. Ten pak ještě prochází důkladnými kontrolami, aby se dostával do rukou zákazníků po celém světě v kvalitě, kterou naše společnost garantuje.

 • Předpokladem kvality a účinnosti produktů jsou kvalitní a účinné suroviny. Přísná vstupní kontrola všech surovin, při níž sledujeme obsah a účinnost biologicky aktivních složek, je samozřejmostí.
 • Kvalitní produkt si žádá kvalitní obal i design. S uplatňováním stále přísnějších kritérií pro vstupní suroviny, přípravu a řízení výroby jsme si vědomi, že neméně důležitá je kvalita obalů a designu. Používáme obaly z recyklovatelných materiálů, které neškodí životnímu prostředí.
 • Všechny zpracovatelské a výrobní firmy, s nimiž společnost Energy spolupracuje, jsou renomovaná profesionální pracoviště, která splňují ty nejpřísnější hygienické normy.
 • Pro další zvýšení kvality produktů přistoupila naše společnost k certifikaci ISO 9001 pro oblast vývoje, výroby a prodeje. Tato certifikace, odpovídající nejpřísnějším mezinárodním standardům, je další zárukou vysoké kvality, které se dostává našim zákazníkům. Pravidelné roční audity, jimž naše výrobky podléhají, udržují její stabilitu i do budoucna.

CO VÍC?

 • Společnost Energy získala čestné členství v asociaci Solidarita s peruánskou Amazónií, což je nestátní organizace založená na záchranu přírodního bohatství této oblasti a jeho konzervaci za spolupráce místních obyvatel.
 • Všechny výrobky společnosti Energy jsou chráněny patenty a ochrannými známkami.
 • vývoj nových produktů se stará oddělení výzkumu a vývoje a divize technologií.
 • Nabízíme zboží vysoké kvality za příznivé ceny.
 • Společnost Energy je zásadně proti testování na zvířatech.

ODBORNÁ RADA

Společnost Energy spolupracuje od začátku svého působení s lékaři, specialisty a terapeuty různých oborů. Nejužší spolupracovníci se stali členy Odborné rady, která je garantem vysokého standardu nabízených produktů a služeb a zodpovídá za zvyšování odborného kreditu firmy.

 

 

CO VÁM NABÍZÍME

Představte si firmu, ve které můžete začít pracovat po jediném svém podpisu. Bez vstupních pohovorů a výběrových řízení.

Jen vy sami si můžete zvolit, na které pozici budete pracovat. Můžete si vybrat místo v prodejním oddělení nebo usednout přímo do křesla jednoho z manažerů.

Představte si širokou působnost společnosti, která vám zajistí, že můžete pracovat jen ve vašem městě nebo i v daleké cizině.

Je pouze na vašem výběru, zda zvolíte tuto práci jako svou hlavní profesi, nebo budete pracovat na částečný úvazek.

Je na vás, jakou cestou se vydáte ke kvalitnímu životu. Společnost Energy vám nabízí, že se stane na této cestě vaším průvodcem.

Činnost naší společnosti je založena na osobním přístupu k lidem prostřednictvím široké sítě našich nejbližších spolupracovníků, kteří jsou sdruženi v klubu zastánců zdravého životního stylu - v Klubu Energy. Tito lidé seznamují širokou veřejnost s našimi výrobky, filozofií a možnostmi

členství. Člen klubu je středem všeho dění; vy jste jedním z nich, nebo právě nyní máte možnost se jím stát. Záleží jen na vašem rozhodnutí,

co si z naší nabídky vyberete.

Máte na dosah ruky vše pro to, abyste dělali

  1. pouze to, co chcete
  2. tehdy, kdy se vám to líbí
  3. tam, kde vám to jde
  4. s jakými lidmi chcete
  5. za odměnu, kterou si skutečně zasloužíte.

KAM SE OBRÁTIT

Nejlepším společníkem a průvodcem na cestě světem Energy se pro vás stanou obchodní zastoupení společnosti, která pod názvem Klub Energy zajišťují prodej výrobků v celé republice. Navíc se programově věnují zdravotní problematice, a to jak osvětovou činností, tak nabídkou lékařských a obchodních poraden či alternativních ozdravných služeb. Některé z našich prodejen dosáhly statutu regeneračních center, kde mimo jiné nabízejí také terapeutickou péči na vysoké úrovni.

Navštěvujte svůj Klub Energy, neboť právě zde získáte

 • úplný sortiment našich výrobků
 • bezplatnou odbornou poradenskou službu
 • možnost vyzkoušet výhody diagnostiky pomocí přístroje Supertronic
 • informace o pořádaných kurzech, školeních a klubových setkáních
 • přehled o slevách nejrůznějších služeb
 • příležitost k setkání s mnoha zajímavými lidmi
 • podrobnosti o obchodu a struktuře marketingu
 • nejnovější informace o dění ve společnosti a mnoho dalšího.

Ať jste kdekoliv, stále se rozšiřující síť Klubů Energy vám zajistí pevné zázemí po celé České republice a možnosti široké nabídky služeb. Navíc jsou našim

členům v celé republice k dispozici na dvě stovky konzultačních center, jež zajišťují dovoz a prodej výrobků v místech, kde nejsou Kluby Energy. Mnohé z těchto prodejen nabízejí také vlastní ozdravný program.

KOMUNIKACE

Všechny Kluby Energy jsou vybaveny jedinečným softwarovým programem, vyvinutým nejen pro potřeby obchodu a skladového hospodářství, ale také pro pokrytí dalších potřeb společnosti. Jde o tzv. Informační systém Energy (ISE), jenž zajišťuje dokonalé on-line propojení, a umožňuje tak spolehlivou komunikaci mezi ředitelstvím firmy, jejími dceřinými společnostmi v zahraničí, jednotlivými kluby a všemi poradci.

Propojení zemí mezinárodního systému zajišťuje moderní způsob práce a řízení společnosti a v konečném výsledku přináší výhody také všem našim zákazníkům. Poskytuje dokonalý přehled o firmě a pomáhá také poradcům, kteří využívají možnosti obchodní spolupráce.

 

 

FORMY SPOLUPRÁCE

Společnost Energy nabízí svým zákazníkům široké možnosti v případě, že se stanou členy spotřebitelského klubu, který sdružuje zájemce o přírodní medicínu. Členství v Klubu Energy přináší značné výhody, a to nejen vzhledem ke garantovaným slevám při nákupu zboží.

Nabídka členství v klubu je rozmanitá a lze volit mezi dvěma úrovněmi zapojení do aktivit společnosti:

 

 

a) ČLEN KLUBU ENERGY – spotřebitel

Výhody:

  • nákup za velkoobchodní ceny
  • roční předplatné klubového magazínu
  • klubové poradny a přednášky zdarma
  • čerpání slev v rozšířených nabídkách služeb
  • možnost doporučení členství v klubu dalším zájemcům
  • čerpání bonusových odměn ve formě slev na další nákup
  • možnost kontinuálního vzdělávání

Omezení:

  • člen klubu není oprávněn k dalšímu prodeji našich výrobků.

b) PORADCE ENERGY - obchodník

Výhody:

  • nákup za velkoobchodní ceny
  • roční předplatné klubového magazínu
  • klubové poradny a přednášky zdarma
  • čerpání slev v rozšířených nabídkách služeb
  • možnost kontinuálního vzdělávání
  • možnost doporučení členství v klubu dalším zájemcům

Nadstandardní výhody

  • možnost obchodní spolupráce
  • kompletní informační servis (e-mail, web, SMS)
  • nárok na čerpání bonusových odměn formou finanční odměny
  • pro zájemce vyplácení bonusů prostřednictvím slev
  • možnost aktivního budování prodejní struktury
  • zvláštní internetová služba “pracovna poradce”.

ZPŮSOB OBCHODOVÁNÍ

Víte, jak funguje “běžný” prodejflVýrobky, které směřují ke konečnému

spotřebiteli, většinou procházejí přes dva články – velkoobchod a maloobchod, a ty musí vytvářet zisk. Část ceny prodávaného produktu

pokrývá náklady spojené s provozem a tzv. náklady marketingové,

mezi než patří např. i reklama.

Co se stane, jestliže náklady na tyto položky zrušíme a rozdělíme mezi zákazníkyflTo je myšlenka, která tvoří základ tzv. síťového marketingu (víceúrovňového prodeje, angl. “multilevel marketing” - MLM), jehož základním principem je prodej zboží nebo služeb.

Síťový marketing je systém, který zamezuje plýtvání. Tím, že zruší tradiční mezičlánky, dostane část ušetřených peněz přímo prodejce, jenž zastupuje práci klasického zprostředkovatele. Navíc má možnost získat ještě další část ušetřených peněz jako bonus za práci lidí, jimž nabídl možnost s firmou spolupracovat, a zařadil je do svého týmu (struktury).

Za každý nákup produktu Energy uskutečněný “členem klubu” nebo “poradcem” se do obchodního systému započítává příslušný počet bodů odpovídající velikosti nákupu. Body se měsíčně sčítají a přerozdělují na odměny vyplácené formou slev a provizí. Tento způsob přerozdělování bonusů je odvozen ze skupinového obratu v daném měsíci, kdy jsou všichni účastníci spravedlivě odměněni podle objemu svého nákupu a podle výkonu skupin pod nimi.

 

MEZINÁRODNÍ OBCHOD

Každý spolupracovník Energy má výjimečnou příležitost rozšířit obchodní působení i za hranice své země a využít výhod jedinečného mezinárodního obchodního systému Energy.

Společnost Energy tvoří prostřednictvím svých zastoupení v dalších zemích Evropy (Čechy, Slovensko, Maďarsko) jednotný trh bez hranic a celních bariér. Jeho prostřednictvím může každý poradce využívat výhod klubového členství i v zahraničí a budovat si mezinárodní struktury.

 

 

Velmi podobné obchodní podmínky

Naše společnost vyvíjí snahu, aby podmínky k podnikání byly ve všech státech stejné, pokud tomu nebrání právní předpisy a tržní prostředí jednotlivých zemí. Nerozhoduje proto, ve kterém státě v rámci naší působnosti získáte no-vého obchodního partnera. Existuje jediné omezení oproti běžným podmínkám: poradce nakupující za hranicemi státu, jehož má příslušnost, může v za-hraničních Klubech Energy požadovat slevu, kterou garantuje členství v klu-bu, ale bodová hodnota nákupu se nepromítne do jeho měsíčního vyrovnání (ani do linie poradců v prodejní struktuře nad ním).

 

 

POMŮCKY

Každý zájemce si může vybrat z několika jedinečných nástrojů, které výrazně rozšíří jeho informační možnosti. Internetové stránky www.energy.cz nabízejí kromě informací o produktech také mnoho dalších témat o zdravém životním stylu, odbornou poradnu i zábavu. Pro členy je po zadání registračního čísla zpřístupněna rozšířená nabídka, k níž patří zejména tzv. Pracovna poradce. Zde mají zájemci možnost pod svým přístupovým heslem chránícím důvěrné informace sledovat výši bonusů či slev k čerpání, historii svého obchodního rozvoje, jeho aktuální stav a další.

Pracovna poradce nabízí následující přehledy:

  • aktuální informace o dosažené úrovni v bonusové tabulce bodů
  • vývoj obchodní struktury, včetně stavu bodů a provizí i s archivovanými daty
  • detailní informace o posledním měsíčním vyrovnání
  • přehled za uplynulá období včetně grafických náhledů.

Pokud je to v daném státě možné, nabízí systém i možnost aktivace služeb Energy e-mail, které zajišťují zasílání aktuálních informací ze společnosti nebo průběžných informací o novinkách na trhu, přednáškách apod.

Další pomůckou pro členy je internetová Pošta, která slouží pouze v rámci společnosti Energy, a to k výměně informací mezi poradci ve struktuře, sponzorem, Klubem Energy nebo zástupci ředitelství každého trhu, případně vedením společnosti v Praze.

VZDĚLÁVÁNÍ

Společnost Energy připravila pro zájemce z řad členů klubu integrovaný komplexní program vzdělávacích akcí nazvaný UNIVERZITA ENERGY. Celková nabídka je zaměřena na postupný rozvoj a osvojení konkrétních odborných, komunikačních a prodejních dovedností. Součástí je také osobnostní rozvoj pracovníků a nedílným prvkem pak i vytvoření, podpora a posílení firemní sounáležitosti.

 

 

MAGAZÍN

Každý člen zaregistrovaný v Klubu Energy získává zdarma roční předplatné klubového magazínu, v němž publikujeme novinky o společnosti a jejích produktech, aktuality z oblasti zdravého životního stylu a vývoje alternativní medicíny a další zajímavosti ze světa zdraví. Toto periodikum také obsahuje informace o speciálních slevách a o aktuální nabídce našich klubů, jako jsou odborné poradny, přednášky nebo služby.

 

 

ZÁSILKOVÁ SLUŽBA

Všichni registrovaní členové Klubu Energy mají možnost využít zasílání našich přípravků přímo do domu. Pro objednání je k dispozici internetová stránka www.energy.cz či stálý příjem objednávek telefonicky, poštou,

e-mailem, faxem či prostřednictvím SMS. Více informací získáte v klubovém magazínu START.

 

 

OBCHODNÍ SYSTÉM

 

 

SLEVY

Člen klubu Energy, jenž nakupuje výrobky ve větším objemu nebo doporučí členství v Klubu Energy dalším zájemcům, kteří sami nakupují, má za daných podmínek nárok na čerpání slev, odvíjejících se od množství zboží nakoupeného v daném měsíci.

Přesný objem slevy vypočítáte podle návodu v kapitole “Způsoby výdělku”, kde jsou přesně definovány možnosti každého registrovaného klienta. Upozorňujeme, že “člen klubu” má nárok pouze na “příjem z prodejní struktury”, který se v tomto případě rovná slevě. “Člen klubu” nemá na rozdíl od “poradce” nárok na získání “prémií”.

Pravidla vyplácení slev

 • Hodnotu slevy můžete uplatnit maximálně do výše 50 % z celkové hodnoty nákupu.
 • Slevu je možné uplatnit i po částech.
 • Sleva je platná jeden měsíc, vždy od prvního do posledního dne v měsíci.
 • V případě, že slevu do tohoto data nevyčerpáte, ztrácíte na ni nárok.
 • Slevu není možné použít k nákupu “obnovy registrace”.
 • Slevu může uplatnit pouze člen klubu (nikoliv pověřený zástupce), který se prokáže platnou registrační kartou a dokladem totožnosti.

PŘÍKLAD

V měsíci srpnu dostane “člen klubu” prostřednictvím MV (měsíční vyrovnání) informaci, že má nárok čerpat slevu ve výši 1 000 Kč.

  • Od 1. září do 30. září navštíví nejbližší prodejní místo, kde předloží MV, registrační kartu (příp. doklad totožnosti) a udělá nákup v hodnotě 2 000 Kč. Po uplatnění slevy 1 000 Kč zaplatí v hotovosti pouze 1 000 Kč.
  • V případě, že nakoupí zboží jen za 800 Kč, vztahuje se sleva na 50 % z nákupu. Odčerpá ze slevy 400 Kč a zaplatí v hotovosti 400 Kč. Zbývajících 600 Kč slevy může uplatnit nejpozději do 30. září, kdy končí její platnost.

OZNÁMENÍ VÝŠE SLEVY

• prostřednictvím měsíčního vyrovnání

• v “pracovně poradce” na internetových stránkách www.energy.cz

• e-mailem

- adresa: sleva.cz@energy.cz

- předmět (Subject): sleva – “číslo poradce”

• telefonicky na ředitelství společnosti

 

 

PŘÍMÁ PLATBA – OBCHODNÍ PŘÍLEŽITOST

Pokud vám systém slev nevyhovuje a preferujete přímou platbu na účet, je nutné vlastnit živnostenské oprávnění a zaregistrovat se jako “poradce”.

Pokud člen klubu zaregistruje do své struktury skupinu lidí, jejichž měsíční obrat jej vynese na úroveň 6 % a udrží se na ní po dobu 3 měsíců, má možnost využít naší nabídky přechodu na pozici “poradce” zdarma.

Ti, kteří chtějí využít příležitosti kvalitní obchodní spolupráce a zaregistrují se na úroveň “poradce”, získávají od společnosti Energy skvělou obchodní nabídku:

Veškerá vaše činnost bude podřízena pouze rozhodnutí, čeho chcete dosáhnout a co pro to hodláte udělat.

Společnost Energy vypracovala pro své obchodní partnery kvalitní obchodní systém, který zohledňuje několik možností výdělku a pomáhá vybudovat stabilní a funkční obchodní strukturu, jež zaručuje trvalý příjem pro registrovaného poradce. V rámci obchodní spolupráce s firmou Energy existuje několik způsobů, jak získat odměnu.

 

 

ZPŮSOB VÝDĚLKU

1. PRÍJEM Z PŘÍMÉHO PRODEJE

Každý z našich poradců má nárok nakupovat v Klubech Energy a v ostatních distribučních místech naší společnosti výrobky za “velkoobchodní” členské ceny. Konečnému spotřebiteli prodává tyto výrobky za předem stanovené “maloobchodní” zákaznické ceny, rozdílné o cca 30 %. Rozdíl mezi členskou a zákaznickou cenou je okamžitý výdělek poradce.

PŘÍKLAD

Nákupní cena výrobku …………… 295 Kč

Prodejní cena ………...…………… 385 Kč

Okamžitý příjem …………....…… 90 Kč

 

 

2. PŘÍJEM Z PRODEJNÍ STRUKTURY

Každý poradce, jenž osloví další obchodníky nebo spotřebitele a zaregistruje je v Klubu Energy do struktury vznikající pod jeho registračním číslem, má za takovéto šíření pozitivní reklamy nárok na provizi ve výši 3–21 % z produkce celé jeho struktury (prodejního týmu). Základem pro stanovení provize je obrat v bodech (viz provizní tabulka).

TABULKA

 

Bod má hodnotu cca 20 Kč (hodnota bodu může kolísat dle situace na trhu).

Docílený obrat poradce (cca v nákupních cenách bez DPH) se vypočte vynásobením počtu dosažených bodů hodnotou bodu.

Výše uvedená tabulka obsahuje v zájmu lepší orientace poradců i přibližný obrat v nákupních cenách bez DPH.

2.a. Provize z vlastních nákupů

Provizi získá poradce zpětně z vlastních nákupů podle toho, v jaké úrovni bonusové tabulky se nachází v daném kalendářním měsíci. Pro stanovení konkrétní úrovně je rozhodující dosažené množství bodů poradce a celé jeho struktury

 

PŘÍKLAD

Poradce, jenž nemá žádnou strukturu, nakoupil zboží za 2 500 Kč (bez DPH),

což odpovídá hodnotě 125 bodů, a má tudíž nárok na 3% provizi.

3 % ze 125 bodů = 3,75 bodů, tj. 75 Kč (při hodnotě bodu 20 Kč).

 

 

2.b. Příjem ze struktury

Pokud má poradce ve struktuře zaregistrované další poradce nebo členy klubu, kteří nakupují nebo tvoří své struktury, získává další provizi. Ta se vypočítá jako rozdíl procentuálních úrovní daného poradce a jeho registrovaných spolupracovníků v první linii.

PŘÍKLAD

 

• Osobní nákup za 100 bodů

• Přímí poradci v první linii (poradci A až C) prodali v bodech spolu s jejich sítěmi:

- A: 1 700 bodů – (12% úroveň)

- B: 1 000 bodů – (9% úroveň)

- C:   500 bodů – (6% úroveň)

3 200 bodů Celkem


Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz