Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 001,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
TIPY PRO ZDRAVÍ

Magnetoterapie

Hlavní účinky přístrojů

Technické parametry

 Příklady použití

MVDr.Tereza Barsony

MVDr.Tereza Barsony

Použití ve veterinární praxi

Přístroj BioTorus LT-100 může pomoci diabetikům

 

Muzikoterapie

Hudba se již spoustu let využívá v muzikoterapii a oblíbené melodie pomáhají zvládat stres či relaxovat.

Ranní relaxační hudba, kterou si můžete pouštět každé ráno, pro nabití pozitivní energií a lepší vstávání. Ideální start do nového dne, kdy vaše mysl může být ihned pozitivně naladěna.

S jakým nástrojem můžete aktivně provozovat hudbu od 3 do 120 let se dozvíte     ZDE

 

 

 

  1. Úvod
  2. MUDr. Bohdan Haltmar
MUDr. Bohdan Haltmar

Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Od počátku své dráhy se věnuje oboru gynekologie a porodnictví. Pregraduální vzdělávání 1983 II. int. klinika gastroenterologie, doc. Benýšek. Získal atestaci 1. a 2. stupně.

\"MuDr.

Lektor Energy MUDr. Bohdan Haltmar má od roku 1992 vlastní gynekologickou ordinaci v Zábřehu. Navíc už jedenáctým rokem operuje, rodí a slouží na pohotovosti porodnicko gynekologického oddělení Nemocnice v Šumperku. Je členem České gynekologické a porodnické společnosti J. E. Purkyně a České lékařské akupunkturistické společnosti. Ve své praxi spojuje metody klasické medicíny s akupunkturou, fytoterapií a s dalšími metodami alternativní medicíny. Jeho spolupráce s Energy se datuje od roku 1998 a je pro naši společnost velkým přínosem. MUDr. Haltmar vede gynekologickou poradnu na webových stránkách Energy a v poslední době pomáhal např. při zpracování produktové dokumentace k Celitinu a Vitamarinu.

Na otázku, proč ve své praxi používá produkty Energy, odpovídá stručně:

“Protože to funguje. Jsem zastáncem komplexního přístupu k pacientovi a z toho vyplývá mé přesvědčení, že alternativní medicína patří neodmyslitelně k poctivému lékařskému “řemeslu”. Má své nezastupitelné místo zejména při léčení chronických stavů, kde je třeba působit na příčinu onemocnění. Z praxe vím, že bylinné produkty Energy pomáhají tam, kde je třeba stimulovat organismus k sebeléčení, a navíc je vždy jejich užívání bez závažnějších vedlejších účinků. Osvědčila se mi kombinace klasické medicíny s léčením bylinnými prostředky. Nejsem sám, kdo využívá tohoto efektivního spojení v zájmu uzdravování nemocných. Osobně jsem přesvědčen, že se blíží doba, kdy bude přibývat lékařů, kteří se rozhodnou kombinovat západní medicínu s ověřenými postupy medicíny alternativní.”MUDr. Bohdan Haltmar
gynekolog
Masarykovo náměstí 18
Zábřeh
tel.: 583 415 220
mobil: 737 015 470
e-mail: haltmar@rps.cz
web: www.celomed.eu

Novinky z našeho blogu

Objev indiánů, který ovlivnil historii
12.07.2010
Objev indiánů, který ovlivnil historii
Stovky let před tím než se objevil bílý muž, indiáni kmene Paiutů z centrálního Utahu podnikali cesty k legendárnímu posvátnému prameni, známému svými... číst celé
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz