Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Cévní systém

Cévní systém

Problémy cévního aparátu
Většinou je nutné si uvědomit, že problémy cévního systému vznikají dlouhodobě a jsou předcházeny problémy na jiných orgánech. Z našich zkušeností to bývají klouby, játra, žlučník a u akutních stavů tlusté střevo. Proto není možné ihned nasadit preparát, který má cévní systém "v popisu práce", a to je Korovet. Je nutné pracovat s Pentagramem. V tomto případě chronických problémů je nutné připravit organizmus na regeneraci Korovetem pomocí Regavetu, který předchází v Pentagramu prvek ohně. Jedná se většinou o starší zvířata, proto dodržujte podávání Regavetu po dobu 3 týdnů. Následuje přestávka a už je možné bez obav pokračovat v regeneraci Korovetem. I při zánětu žil lépe působí Regavet. Pravděpodobně je to zapříčiněno toxickým zatížením nahromaděnými metabolity, které narušují integritu stěny cévy.

Při nebezpečí akutního postižení zejména srdeční svaloviny je vhodné připravit terén pro působení Korovetu pomocí Gynevetu, který následuje v Pentagramu za prvkem ohně. Opět je vhodné přípravu protáhnout na 3 týdny a teprve následně podávat hlavní preparát Korovet.

Výše uvedné postupy regenerace je možné využít jak pro srdce, tak pro žilní i arteriální systém.