Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Muž z Tollundu

Ochranný vliv výtažků z rašeliny je znám již po staletí. V nedávné době bylo např. v dánských bažinách objeveno tělo “muže z Tollundu”, který si zde pobyl téměř 2000 let. Žil na přelomu našeho letopočtu a dochoval se jako živý. Kdyby kdysi faraóni znali ochranný vliv látek z rašeliny a jejich mumifikační účinek, nic jiného by zřejmě nepoužívali.

 

Přípravek Cytosan je vyroben z humátů obsažených v rašelině a v mladém hnědém uhlí. Jejich jedinečné ochranné účinky si můžete vyzkoušet sami jak při vnitřním užívání Cytosanu, tak při zevním použití v krému Cytovital, jenž obsahuje rovněž velké množství této unikátní substance.

Cytosan lze úspěšně kombinovat s krémem Cytovital, jenž pro vysoký obsah huminových výtažků nejpříznivěji ovlivňuje regeneraci pokožky. Před použitím však doporučujeme test dráždivosti na tenké kůži zevní strany rukou. Účinky pravidelné aplikace Cytovitalu budete mile překvapeni. Řada žen se stárnoucí pletí po zkušenostech s Cytovitalem nic jiného než tento krém nepoužívá a dobře ví, proč.