Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


“Vyzkoušel jsem, a funguje to!” chválí Vladimír Růžička

Začalo to úrazem jednoho z reprezentantů HC Slavia Praha. Před časem mu úspěšně a neuvěřitelně rychle pomohla při zranění vedoucí Klubu Energy z Tábora Vlastimila Husárová, když použila k ošetření jeho nohy Artrin. Slovo dalo slovo a Artrin se dostal až k samotnému generálnímu manažerovi a hlavnímu trenérovi české hokejové reprezentace Vladimíru Růžičkovi. Ten po schůzce s paní Husárovou, která samozřejmě nezůstala jen u informací o Artrinu, chtěl nejprve sám na sobě vyzkoušet, co "to" všechno umí.

“Zkusil jsem na vlastní kůži a viděl na vlastní oči – Artrin je skvělý, funguje ”to”. Jsem přesvědčen, že bude ku prospěchu celému našemu mužstvu,” chválil V. Růžička, když se sešel se zástupci společnosti Energy nad smlouvou o sponzoringu. To bylo v polovině července letošního roku. Pár dní na to už na Slávii dorazila zásilka s pečlivě vybraným sortimentem produktů šitých na míru vrcholovým sportovcům. Kromě už ”proslaveného” Artrinu si vybrali King Kong, Stimaral a Fytominerál, a nechyběl samozřejmě ani Vironal se svým širokým záběrem. “Používali jsme už nejrůznější druhy mastí, krémů a gelů od známých firem, ale žádný z těchto výrobků zatím nepředvedl to, co Artrin,” potěšil nás svým sdělením hlavní trenér hokejistů. Je vždy prestižní záležitostí pro kteréhokoliv výrobce stravních doplňků, jestliže si právě ty jeho zvolí některá celebrita či elitní skupina, jakou špičkoví hokejisté Slávie bezesporu jsou. A tak nás může do budoucna těšit, že utržené rány, modřiny, zhmožděniny a bolesti, jichž nejsou vrcholoví sportovci nikdy ušetřeni, bude hojit Artrin, a sílu unaveným a namoženým tělům dodají další přípravky od Energy. O jejich případném podílu na kondici členů HC Slavia Praha se určitě ještě někdy zmíníme.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ