Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Jana Řehulu drží ve formě King Kong Z Energy

Plavání, cyklistika, běh - to jsou disciplíny českého triatlonisty světového jména Jana Řehuly. Z olympiády v Sydney v roce 2000 nám přivezl bronzovou medaili a dodnes patří ke světové špičce. Už druhým rokem působí jako trenér korejského reprezentačního družstva triatlonistů v Soulu a nám se pravidelně ozývá se sportovními výsledky vlastními, ale také s úspěchy svých svěřenců. Jsme rádi, že jistý podíl na nich mají i naše přípravky. Na webových stránkách úspěšného sportovce je firma Energy uvedena jako produktový partner. Jan Řehula užívá Energy už několik let a sponzoring rozšířila naše společnost také na korejský národní tým.

Grepofit, Vitamarin, Fytomineral a King Kong vezl s sebou letos olympionik až do Austrálie, kde měl s ostatními sportovci ve Sněžných horách svůj tréninkový kemp. “Pravidelně užívám Korolen a King Kong. Cítím, jak mě drží ve formě a dodávají mi sílu a vitalitu každý den," napsal nám po pobytu v Austrálii. K rychlejší regeneraci používá prý rád zubní pasty Energy (po konzultaci se specialisty sportovního lékařství v Sydney). Je totiž všeobecně známo, že zdravý chrup je nutný k tomu, aby se tělo dokázalo rychle zbavovat drobných zánětů pohybového systému přetěžovaného každodenní extrémní fyzickou zátěží. Trenér Řehula i jeho svěřenci oceňují rovněž účinky očistných kúr pomocí Cytosanu.

Letošní léto strávil se svým družstvem v mořském letovisku Sokcho na východním pobřeží korejského poloostrova. Koncem července sklízeli tito sportovci dílčí úspěchy na závodech v Kazachstánu. Korejské ženy tu obsadily přední místa, což je výborný výsledek vzhledem k tomu, že se profesionálně věnují triatlonu teprve druhou sezónu. Na 15. mistrovství Asie v Jiayuguan (severozápadní Čína) zabodovali Řehulovi muži, když získali bronzovou medaili.

Samotnému Řehulovi se pak koncem září podařilo obhájit prvenství v soutěži International Aquathlon v Sokcho, kde startovalo 180 závodníků. “Šlo o kombinaci plavání a běhu bylo to pro mne skvělé zpestření přípravy, kterým se ke své spokojenosti opět dostávám do závodní formy,” pochvaluje si borec.

My dodáváme, že držíme palce. (na)


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ