Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Vyléčená gangréna

Moje maminka z Orlové zjistila v roce 2002, že má gangrénu (neprůchodnost cév dolních končetin). Začal jí černat a odumírat malíček na levé noze a hrozila amputace nohy, protože později došlo i na další prsty. Na radu známých jsme koupili Korolen, Cytosan a Drags imun, které užívala v doporučených dávkách, a Drags imun si navíc kapala 3x denně přímo na malíček. Vždy po zakapání jsme prst zabalili do vatičky a nasadili ochrannou ponožku.

V tu dobu byla maminka převezena do nemocnice Na Homolce, kde jí byl proveden léčebný zákrok, po kterém začal malíček blednout, černá barva ustupovala do špičky prstu, až zůstala jenom černá čepička. Tu operativně odstranili na chirurgii v Orlové. Po operaci si maminka koupala prsty v odvaru z heřmánku a stále jsme aplikovali Drags imun.

Dnes už má všechny prsty v pořádku a já jsem přesvědčena, že i díky produktům Energy jsme zabránili tomu nejhoršímu, tedy amputaci.

Můj manžel měl před dvěma roky těžkou autohavárii – byl v komatu a měl poraněný pravý kyčelní kloub. Opět jsme nasadili přípravky Energy – Fytominerál, Cytosan, Korolen a Drags imun. Možná nebudete věřit, ale uplynuly dva týdny a on začal chodit! I v jeho případě jsem přesvědčena, že na zlepšení jeho zdravotního stavu měly rozhodující vliv opět přípravky Energy.

Miluše Grebeňová, Praha 5