Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Mé nemocné mandle a přípravky Energy

Můj problém s mandlemi začal v srpnu 2003. Obvodní lékař mi diagnostikoval hnisavý zánět mandlí a předepsal antibiotika. V polovině léčby antibiotiky nastaly problémy – byl jsem bezvládný, slabý a unavený. Protože jsem se dozvěděl o Klubu Energy v Dubnici, rozhodl jsem se prokonzultovat své potíže s jeho pracovníky. Na jejich radu jsem začal užívat Vironal (3x denně). Postupně jsem zvyšoval dávky a kloktal Audiron (5 kapek do cca 1,5 dcl vody). Hnis pomalu mandle opouštěl a já jsem se cítil čím dál lépe. Problém byl ale nejspíš závažnější, protože hnisání mandlí přetrvávalo. Proto jsem navštívil krční lékařku, která mi radila mandle vytrhnout. S tím jsem ovšem nesouhlasil, a proto mi doporučila pendeponizaci u odborného lékaře (3x injekci v průběhu tří měsíců). Hledal jsem další pomoc a navštívil homeopatku. Ta mi naordinovala homeopatické léky, ovšem přitom jsem nepřestával užívat produkty Energy (3x denně Flavocel a Drags imun – i na kloktání, současně s Vironalem). Mé tělo se začalo detoxikovat, vykašlával jsem hnis snad až z plic. Po měsíci jsem si na radu terapeuta dokoupil Stimaral, který mě dokázal neuvěřitelně postavit na nohy. Po několika měsících užívání homeopatik a produktů Energy byla po dlouhé době má hodnota ASLO konečně nulová.

Později jsem preventivně začal užívat Regalen, potom Korolen a občas si dám rád Flavocel. Můj zdravotní stav se oproti minulosti velmi zlepšil a teprve teď se přes svá léta zase cítím mladý.

Ing. Peter Vráblík, Dubnica n. V.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ