Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Vaše zkušenosti s našimi produkty

Asi před rokem se u mne objevily potíže se zády. Zprvu to byla pouze jakási ranní ztuhlost, ale bolesti v kříži se stále stupňovaly, až jsem jednoho dne nemohl vstát z postele. Objevily se otoky nohou, a to vše provázely vysoké teploty a zimnice. Začaly mi otékat i ruce a můj stav byl bezútěšný. V nemocnici padlo několik verzí, co se mé choroby týkalo, ale nikdo nebyl schopen s určitostí říci, co mi vlastně je. Pro “jistotu” jsem musel brát čtyři Ibuprofeny denně, penicilin a dokonce mi píchli kortikoidy se slovy “uvidíme, co to s vámi udělá.” Vzhledem k tomu, že jsem žádné prášky nikdy neužíval a marodil jsem naposledy před šesti lety s nachlazením, udělala se mnou tato vražedná kombinace úplné divy. Díky kortikoidům jsem zprvu mohl skály lámat, ale po pár dnech se můj zdravotní stav opět výrazně zhoršil. Dostal jsem proto další dávku a vše se opakovalo. To už jsem začal mít “pokusů” dost a rozhodl jsem se vše řešit sám. Prvním krokem bylo odložení medikamentů, další krok mě zavedl do českobudějovického Klubu Energy, kde jsem si zprvu sám naordinoval Vironal. Po pár dnech jeho užívání odezněly teploty a do čtrnácti dnů se zcela ztratily otoky. Jediné, co stále přetrvávalo, byly bolesti v kříži. Denně se věnuji cvičení jógy a právě při provádění ásan byly bolesti v zádech velice nepříjemné. Nevynechal jsem ani jediný den cvičení, ale pokud jsem chtěl takto pokračovat dál, nebylo možné bolest nadále přehlížet. Opět jsem navštívíl českobudějovický klub, kde mi paní Vlasta Husárová vysvětlila, že přetrvávající bolesti v zádech jsou zapříčiněny špatnou funkcí ledvin. Ta byla pravděpodobně narušena před léty úrazem na tréninku TAEKWONDO. Vysvětlení znělo velice logicky a já podvědomě cítil, že to je přesně ono! Zcela jsem se svěřil do rukou terapeutky. Po měsíci masáží, magnetoterapie a užívání Renolu se stala neskutečná věc. Bolesti, které mě sužovaly řadu měsíců, zcela vymizely.

Ze své vlastní zkušenosti jsem zcela přesvědčen, že výrobky Energy jsou naprosto skvělé. V případě zdravotního problému je ale vždy dobré poradit se s odborníky. Ti v českobudějovickém Klubu Energy rozhodně jsou a patří jim můj dík!

Lubomír Nečas, Zahájí


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ