Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Uvěřit v nevyléčitelnost nemoci znamená vzdát se aneb jak jsem se zbavil lupénky

Na jaře roku 2003 mě přivedly ke kožnímu lékaři červené skvrny na kůži nohou a na dlani levé, posléze i pravé ruky. Považoval jsem je za nějakou vyrážku, a tak jsem byl velmi překvapen sdělením lékařky, že se jedná o lupénku. Ve svých 38 letech jsem se cítil vždy zdráv bez jakýchkoliv závažnějších potíží, takže jsem se spoléhal, že se vše vyřeší nějakou mastičkou a bude zase dobře. Samozřejmě tomu tak nebylo a já začal sbírat informace, co to vlastně je ta lupénka, a také se od lékařky dozvěděl, že prý se jedná o nemoc “nevyléčitelnou”.

Když jsem si četl v internetové diskusi o marném boji mnoha lidí s touto nemocí a viděl v čekárně ostatní pacienty v pokročilejším stadiu, ocitl jsem se v psychické krizi. A nemoc se začala velmi rychle rozšiřovat. Mastičky pomáhaly jen částečně a na krátkou dobu. Přicházelo léto a já už nedokázal vyjít ven v kraťasech a v tričku.

Když se už projevy nedaly skrývat, zůstal jsem doma z práce, trochu se uklidnil a začal hledat pomoc jinde než v klasické medicíně. Vzpomněl jsem si na své kladné zkušenost s léčiteli, a ani mi nejsou cizí pojmy jako víra či meditace. Uvědomil jsem si nutnost začít nemoc léčit zevnitř, tzn. její příčinu a ne projevy. A tak jsem na doporučení navštívil liberecký Klub Energy.

Léčitelka, která zde působila, mi dala dobrou psychickou podporu, když mne přesvědčila o možnosti vyléčení, jen to prý chce trochu trpělivosti. Začal jsem na její radu brát současně Korolen a Regalen, 2x až 3x týdně jsem absolvoval koupele v Balneolu a na postižená místa aplikoval Protektin. Současně jsem i upravil jídelníček a dopřával si dostatek klidu a odpočinku. Léčba byla doprovázená častými střevními potížemi – asi proto, že se tělo zbavovalo škodlivin. Přibližně po 3 měsících jsem pozoroval, že zarudlé skvrny postupně mizí a objevuje se zdravá normální pokožka. Následovala další fáze terapie – Korolen a Protektin. A po půl roce od zahájení léčby nezbylo po lupénce ani stopy! Dokonce se mi opravdu výrazně zlepšila pleť. Žádný návrat potíží nenastává, ve skladbě stravy se už nijak zvlášť neomezuji, jen se držím zásady “všeho s mírou”.

Shrnutí: Lupénka u mne propukla po delší době psychického vypětí – měl jsem dlouhodobě dvě zaměstnání a téměř žádné volno. Rapidně se zhoršila poté, co jsem byl informován o její “nevyléčitelnosti”. Obrat nastal, když jsem si uvědomil nutnost léčit se zevnitř, vyhnul se tak dalším pokusům s kortikoidními přípravky a začal s regenerací pomocí uvedených produktů již v počáteční fázi nemoci.

Závěrem chci touto cestou poděkovat všem, kdo se jakkoliv podílejí na výrobě produktů Energy a na léčbě jejich prostřednictvím. Vyzkoušel jsem je doslova a do písmene “na vlastní kůži” a všem, kdo mají jakýkoliv zdravotní problém, bych chtěl vzkázat, že uvěřit v nevyléčitelnost znamená vzdát se! Víra v úspěch je katalyzátorem všeho konání.

Petr Horák, Děčín


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Opište text z obrázku: *
captcha

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.