Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Proč používat zubní pasty Energy

Při pravidelném a pečlivém čištění zubů dochází k mechanickému odstraňování povlaku, jenž je plný bakterií a kvasinek, k masážím dásní a v neposlední řadě i ke vstřebávání látek, obsažených v zubních pastách. Nabízí se tedy otázka, co zohledňovat při jejich výběru, neboť na trhu jich je dnes nepřeberné množství.

Protože pracuji jako stomatolog a homeopat, testuji pro své homeopatické pacienty hlavně ty pasty, které mohou být použity při současné léčbě homeopatiky. K nim patří také tři druhy zubní pasty z nabídky Energy. Jemně skořicově citrónový Bílý diamant, na koloidní křemík bohatý Silix a osvěžující a adstringentní Balsamio. Základem všech tří produktů je třetihorní voda termálního vřídla Podhájská, obsahující minerály (až 50 prvků z Mendělejevovy periodické tabulky) a sůl, která je výborným čistícím prostředkem. V této vodě se macerují speciální směsi bylin, takže obsah rostlinných extraktů v pastě dosahuje až 50 %. Díky tomu mají tyto výrobky vynikající antibakteriální, antivirový a protiplísňový účinek. Každá pasta pak navíc svým zvláštním složením působí na různé energetické okruhy v těle, neboť v ústech je několik mikrosystémů, které přenášejí bioinformace z bylin a minerálů do celého organismu. Připojímeli k tomu ještě dobrý pocit z hladkých zubů díky obsahu lecitinu a lněného oleje, které vytvoří i ochranný film na zubní sklovině, pak určitě stojí zato tyto pasty vyzkoušet.

MUDr. Hana Mrenicová


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ