Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Stop bolesti! Máme Audiron!

Častým onemocněním, zejména u malých dětí, je zánět středního ucha. Je spojený s úpornou bolestí, která vyčerpává nejen malého pacienta, ale i rodiče, zejména když se projeví v nočních hodinách. A tak všichni ti, kteří strávili podobným způsobem nejednu noc, ocení jistě účinky Audironu.

Komplex léčivých látek v preparátu obsažených působí antimikrobiálně, protizánětlivě, ale účinkuje také proti bolesti. Při akutním zánětu vložíme do ucha kousek vaty s jednou až dvěma kapkami Audironu. Při chronických nebo často se opakujících zánětech potíráme jemně vnější zvukovod ušní tyčinkou, na níž jsme přípravek nakápli, a to denně, ráno i večer. Po dvou týdnech aplikace by měla následovat týdenní přestávka.

Audiron můžeme použít i při rýmě. Po důkladném vyčištění nosu zlehka vytřeme vchod do nosních dírek. Účinné látky vdechováním proniknou do hlubších struktur nosu a vedlejších dutin a na rozdíl od nosních kapek, které svým složením většinou poškozují nosní sliznici, působí Audiron velmi jemně a šetrně. Staphylococcus aureus je nejčastější bakterií, vyvolávající chronickou rýmu u malých dětí, a je nepříjemné, že právě on odolává každé antibiotické léčbě. V Audironu obsažená lichořeřišnice větší nabízí přírodní antibiotikum, které je i v těch nejmenších koncentracích účinné proti 46 kmenům stafylokokových bakterií. I proto by Audiron neměl chybět v žádné domácí lékárničce, a už vůbec ne tam, kde jsou v rodině malé děti.

MUDr. Mária Butkovičová, dětská lékařka, Prešov


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

zánět středního ucha
Pavlína
22.04.2012 20:47