Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Letní soutěž o ceny

Společnost ENERGY Group, a.s. vyhlašuje od 1.7. do 31.8. 2015 letní soutěž o ceny:

1. cena:
Revitalizační karafa 1,3 l a Dermaton oil
2. - 3. cena:
Dámský elegantní holový deštník s květinovým vzorem a Dermaton oil
4. - 15. cena:
Sada výrobků Energy: Revitae + Dermaton oil

Pravidla soutěže

1. Při nákupu 2 krémů Pentagramu® (50 ml, 250 ml), 2 mýdel Pentagramu®, 2 šamponů Pentagramu® nebo šamponu/balsamu máte možnost zúčastnit se letní soutěže o ceny. Na každou dvojici produktů uplatněte jeden kupon.
2. Podmínkou je zaslat vyplněný kupon spolu s prodejním dokladem na adresu:
Energy Group, a.s. Trojská 201/39, 171 00 Praha 7, nejpozději do 4. září 2014.
3. Kupony jsou k dispozici v Klubech Energy, u poradců, v magazínu Vitae nebo ke stažení zde.
4. Do soutěže budou zařazeny pouze správně vyplněné kupony.
5. Soutěže se mohou zúčastnit všichni poradci a členové společnosti Energy, kteří jsou občany České republiky a jsou starší osmnácti let.
6. Hra se uskuteční na území České republiky od 1.7. do 31.8.2014. Soutěžní kupony je možné posílat během celého období, nejpozději však do 4.září 2014. Výherci budou vyrozuměni do 30.9.2014.
7. Pořadatel Energy Group, a.s. neručí za ztrátu, poškození či nedoručení zásilky s cenou. Věcné ceny nelze vyměnit za finanční hotovost, vymáhání výhry soudní cestou je vyloučené. Pořadatel si vyhrazuje právo upravit pravidla a podmínky soutěže včetně období jejího trvání a v odůvodněných případech soutěž ukončit.