Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Užijte si léto bez rizika

Tak se nám to zase blíží – běhání, koupání, les, louky, houpačky, túry, moře, exotika... Všichni bychom si chtěli v létě užívat a nezabývat se nemocemi, ani jinými nepříjemnostmi. Přehřátí, prochlazení, pokousání „dravým“ hmyzem typu komárů, klíšťat či rezavých mravenců... A tak sáhneme po osvědčených prostředcích. Pro nás je to zejména Drags Imun. Stálice ve světě protizánětlivých léků. Je naprosto suverénním přírodním prostředkem pro léčbu veškerých zánětů. Lze jej natírat zevně i aplikovat vnitřně. Takže „dračí krev“, která draka neviděla, nám v létě nesmí v lékárničce chybět.

Vitaminy k tomu
Při zvýšené letní zátěži máme potřebu více jíst zeleninu i ovoce. Důvod se nabízí. Máme takovou spotřebu vitaminů, že je musíme doplňovat. Vitaminy jsou totiž látky, které si neumíme vyrobit, ale bez nichž nemůžeme fungovat. A když už cítíme únavu, je tím nejpřirozenějším na světě sáhnout po rostlinách, které v sobě velké množství vitaminů obsahují. Z nich je vyroben i Vitaflorin. Ochrání nás před vyčerpáním, a pokud si dopřejeme také odpočinek, zajistí velmi rychlou regeneraci. Nakonec právě o to jde. Odpočívat pohybem, hrát si se životem, rozpustile dovádět, právě na to je léto určeno. A proto – léto budiž pochváleno!!!

MUDr. Alexandra VOSÁTKOVÁ