Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Změřte si své zdraví

Možnost objednání na měření EAV - na tel. 775184020 - Marta Havlová

Jednou z definic zdraví je rovnováha energií v těle. Každé její vychýlení může časem přinést zdravotní problém, o němž zpočátku nemáme ani potuchy. Kdy je nemoc v latentním stavu, může však spolehlivě určit přístroj, fungující na principu elektroakupunktury podle Dr. Volla (EAV). Poradci firmy Energy používají pro měření energetiky v těle Supertronic. Jde o elektronický přístroj, který prostřednictvím měření elektrického odporu kůže v přesně definovaných akupunkturních bodech zjišťuje momentální energetický stav orgánového meridiánu, případně přímo orgánu nebo jeho tkáně. Laicky řečeno zjišťuje, jakým způsobem řídí autonomní centra v mozku a v páteřní míše činnost jednotlivých orgánů a jejich tkání. Navíc umožňuje testování vhodnosti bioinformačních přípravků pro konkrétního člověka.

Změřením bodů na rukou a nohou a následnou analýzou jejich hodnot lze zjistit zdroj případných potíží. Je možné určit druh stresu, které enzymatické systémy nepracují na 100 %, zda nejde o poruchu vstřebávání v tenkém střevě, je možné odhalit i infekční stavy. Nejedná se o lékařskou diagnostiku, ale o zjištění funkčnosti jednotlivých systémů. Po této analýze je možné přímo vytestovat konkrétní preparát nebo kombinaci přípravků, které pomohou k obnově funkce orgánu - k jeho regeneraci.

Energetická diagnostika je neinvazivní metoda, která již v předstihu odhalí funkční potíže v určitém orgánu. Největší význam má pro prevenci zdraví, kdy je regenerace nejúčinnější a kdy lze spolehlivě odstranit příčinu poruchy funkce orgánu. Pokud se zdravý člověk nechá změřit minimálně 1x za půl roku, nemusí mít obavy z nebezpečných chronických onemocnění. Přístroj prokáže funkční poruchy ještě před manifestací symptomů, následné regenerační působení vytestovaného preparátu zabrání dalšímu rozvoji poruchy a vrátí funkci příslušného orgánu do normálních hodnot. Pokud již měřený klient vykazuje určité symptomy, Supertronic dokáže zacílit regeneraci přímo na původ onemocnění a organismus se vrací mnohem rychleji k normálu. I v případě těžkých a mnohdy neléčitelných postižení dochází alespoň k částečné nápravě během 6 až 9 měsíců cílené regenerace. Jak dlouho bude regenerace trvat, závisí na hloubce a délce postižení. U mladých lidí nebo u potíží, které se objevily v nedávné době, může dojít k nápravě i do 3 týdnů.

Regeneraci lze většinou kombinovat s klasickou léčbou, neboť princip regeneračního působení je naprosto odlišný od působení klasických léčiv. Metoda měření Supertronicem je určena k odhalování funkčních problémů, čímž se liší od lékařské diagnostiky, kdy se detekují organické poruchy a anatomické změny. Nelze tedy zaměňovat lékařskou diagnostiku s diagnostikou energetickou, která však vhodně doplňuje klasickou medicínskou diagnostiku a je prospěšnou alternativou péče o zdraví.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ