Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


MUDr. Bohdan Haltmar

Absolvoval lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Od počátku své dráhy se věnuje oboru gynekologie a porodnictví. Pregraduální vzdělávání 1983 II. int. klinika gastroenterologie, doc. Benýšek. Získal atestaci 1. a 2. stupně.

\"MuDr.

Lektor Energy MUDr. Bohdan Haltmar má od roku 1992 vlastní gynekologickou ordinaci v Zábřehu. Navíc už jedenáctým rokem operuje, rodí a slouží na pohotovosti porodnicko gynekologického oddělení Nemocnice v Šumperku. Je členem České gynekologické a porodnické společnosti J. E. Purkyně a České lékařské akupunkturistické společnosti. Ve své praxi spojuje metody klasické medicíny s akupunkturou, fytoterapií a s dalšími metodami alternativní medicíny. Jeho spolupráce s Energy se datuje od roku 1998 a je pro naši společnost velkým přínosem. MUDr. Haltmar vede gynekologickou poradnu na webových stránkách Energy a v poslední době pomáhal např. při zpracování produktové dokumentace k Celitinu a Vitamarinu.

Na otázku, proč ve své praxi používá produkty Energy, odpovídá stručně:

“Protože to funguje. Jsem zastáncem komplexního přístupu k pacientovi a z toho vyplývá mé přesvědčení, že alternativní medicína patří neodmyslitelně k poctivému lékařskému “řemeslu”. Má své nezastupitelné místo zejména při léčení chronických stavů, kde je třeba působit na příčinu onemocnění. Z praxe vím, že bylinné produkty Energy pomáhají tam, kde je třeba stimulovat organismus k sebeléčení, a navíc je vždy jejich užívání bez závažnějších vedlejších účinků. Osvědčila se mi kombinace klasické medicíny s léčením bylinnými prostředky. Nejsem sám, kdo využívá tohoto efektivního spojení v zájmu uzdravování nemocných. Osobně jsem přesvědčen, že se blíží doba, kdy bude přibývat lékařů, kteří se rozhodnou kombinovat západní medicínu s ověřenými postupy medicíny alternativní.”MUDr. Bohdan Haltmar
gynekolog
Masarykovo náměstí 18
Zábřeh
tel.: 583 415 220
mobil: 737 015 470
e-mail: haltmar@rps.cz
web: www.celomed.eu


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ