Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Vysvětlení pojmu, výhody regenerace

Regenerace je přírodní proces návratu funkce i anatomie postižené tkáně, orgánu, systému i jednotlivce do původního stavu zdraví. Tento přírodní proces lze urychlit preparáty, které na principu stimulace příslušných center autonomního nervového systému anebo přímou stimulací biochemických funkcí, přimějí postiženou tkáň k samoozdravným procesům.

Tyto regenerační preparáty převážně nic neodstraňují, nenahrazují, ani nedodávají. Působí převážně na stimulaci postižené tkáně a jejích řídících center. Vedlejším účinkem jsou protibakteriální, protivirové, protiplísňové a hojivé látky, vitaminy, minerály, látky stimulující syntézu hormonů, látky zasahující do metabolismu bílkovin, tuků, cukrů i nukleových kyselin. Vzhledem ke skutečnosti, že tyto látky jsou ryze přírodního původu, z ekologicky nezatížených oblastí a z materiálu, který je v místním léčitelství i lékařství letitou tradicí a o kterém jsou napsány četné vědecké práce, jsou ve srovnání s obdobnými výrobky minimálně o třídu účínnější a jsou s nimi velmi dobré zkušenosti jak při používání lidmi, tak i zvířaty nejrůznějších druhů.
Nespornou výhodou těchto regeneračních preparátů je naprostá absence negativních vedlejších účinků při zachování maximální biologické účinnosti. Dalším bonusem těchto výrobků je šetrnost k životnímu prostředí, naprostá absence nějakých škodlivých reziduí v potravinách nebo krmivech. Dají se bez problému kombinovat s běžnými léčivy, naopak mohou potencovat účinky některých léků. Pro chronické problémy jsou nejúčinnější metodou nápravy. I při takzvaně neléčitelných chorobách, kdy jsou zvířeti podávány doživotně léky na udržování stavu, lze vhodnou regenerací dosáhnout stavu úplné a trvalé nápravy problému. Regenerační preparáty jsou doplněny ve světě ojedinělým systémem vzdělávání jak běžných členů, tak i poradců specialistů a komplexními službami, jako je bohatý pomocný materiál tištěný, nebo publikovaný na webových stránkách. Díky relativní jednoduchosti výběru a detailní znalosti původů onemocnění, jejich dalšího vývoje a především symptomatologie důležité právě pro výběr optimálního preparátu, mohl vzniknout poradenský software provozovaný na těchto stránkách.
Celý systém regenerace je syntézou toho nejlepšího z východní i západní medicíny. Upozorňuji, že systém nevychází ani z čínské, ani z jiné medicíny. Obecné zákonitosti, které byly prověřeny generacemi lékařů a léčitelů vpodstatě celého světa byly sjednoceny do jednoho originálního celku, který propojil západní a východní medicínu.