Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Veterina » Zkušenosti » ZOO Dvůr Králové
Také zvířatům v ZOO Dvůr Králové prospívají produkty Energy

Už od roku 2001 patří společnost Energy Group ke sponzorům ZOO ve Dvoře Králové. Tato vzácná a pro obě strany potěšující spolupráce se datuje od doby, kdy začali stonat zdejší nosorožci. Ke zdraví jim tenkrát pomohl Cytosan v kombinaci s Gynexem.

Po tomto úspěchu vyzkoušeli osvícení ošetřovatelé i další přípravky Energy. Drags imun užívali lidoopi a gepardi, drápkaté opičky a fenkové dostávali Fytomineral. Po Gynexu se narodilo nejedno mládě v případech, kdy už nikdo nedoufal. Posledním úspěchem v tomto směru bylo letošní narození “holčičky” vzácného nosorožce jménem Maisha. Její křtiny jsme připomínali v našem květnovém magazínu. V červnu letošního roku přišla pracovníkům naší firmy pozvánka na “Nosorožčí den”, který se v ZOO slavil 17. 6. Jako dárek přivezli s sebou zástupci Energy Group pravidelný sponzorský příspěvek v podobě osvědčených přípravků. Tentokrát to byly hlavně Fytomineral a Renol. Fytomineral dostávají momentálně nosorožci černí (hlavně matky) a psi ušatí, s Renolem počítají ošetřovatelé pro očistnou kúru svých chovanců, s níž by měli začít právě nyní v září. (na)

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

EkMqmUYLc
HxqlFEmaXUwkOzZ
24.10.2011 20:18