Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Veterina » Zkušenosti » Vyléčený kůň
Vyléčený kůň

Moje dcera má krásného černého jezdeckého koně. V létě roku 2003 se mu objevily boule na hlavě a na prsou, postupně mokvaly a rozšiřovaly se na nohy. Veterinář mu napíchal nějaké injekce, dal mu léky a kůň se uzdravil. O prázdninách 2004 si dcera přivezla koně na chalupu v Podkrkonoší a asi za tři dny se začaly objevovat stejné boule jako v předchozím roce. Několik let kupuji vaše výrobky a vozím je s sebou na dovolenou. Byl mezi nimi i krém Ruticelit. Dcera zvířeti zkusila ošetřovat mokvající boule krémem. Už do druhého dne začaly zasychat, do čtyř dnů zmizely úplně a znovu už se neobjevily.

Vloni v létě jsme sledovaly s napětím, co se bude dít. Všechno bylo v pořádku, boule se do dnešního dne, kdy uteklo půldruhého roku, neobjevily. Kůň je čiperný a zdravý.

Jsem ráda, že existují výrobky, které nám nenásilnou cestou navracejí zdraví.

Bohdana Nováková, Praha 10


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ