Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Veterina » Zkušenosti » Gynex a Cytovital
Jak přípravky Energy pomáhají našim domácím mazlíčkům

Už několik let s manželem průběžně užíváme různé přípravky Energy a jsme s nimi velice spokojeni. Jelikož vlastníme chovnou skupinu psů plemene francouzský buldoček, je-li potřeba, podáváme produkty i našim psům. Z poslední doby mohu uvést případ, kdy pětileté feně, tři týdny po nakrytí, vyhřezla přezka. Ze dne na den se jí uvnitř pochvy utvořila a čím dál víc se zvětšovala nevzhledná boule. Celé genitálie, včetně okolí, měla silně oteklé a zatvrdlé. Podle veterinárních lékařů, které jsme navštívili, se s tím kromě operace nedá nic dělat a boule už nezmizí. Začala jsem tedy podávat feně Gynex a mazala jí břicho a otok Cytovitalem. Již po třech dnech se otok a boule výrazně zmenšily, za další týden vše úplně zmizelo a bylo jako dříve.

Protektin s pár kapkami přípravku Gynex se nám osvědčil i při zatvrdlé mléčné žláze fenky v období kojení štěňat. Tento způsob podávání také střídám s Cytovitalem. Gynex s Cytovitalem pomohly poměrně brzy vyřešit tzv. hárání, když se fena přírodní cestou rozhárala bez zásahu hormonálních injekcí, jež by jí naordinoval veterinární lékař. Toho jsme k tomu již nepotřebovali. A věřte nebo ne, jakmile fenka spatří v mých rukou lahvičku s produktem, okamžitě ke mně přibíhá pro svou “dávku”.

Jsme moc rádi, že za pomoci přípravků Energy můžeme pomáhat i našim domácím mazlíčkům, když je něco trápí.

Alexandra Saxunová, Valteřice u České Lípy


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ